SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Genetyka powoduje ze nie moge przytyc?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Przyczyna moze byc jeszcze inna rzecz. Jestes w jakims nalogu, palenie? Czesto pijesz? Te rzeczy wysuszaja.

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ale nie możesz przytyć wogóle czy nie rosną Ci mięśnie?? Jak nie możesz wogóle przytyć to zwiększ kalorie. O wiele gorszym problemem by było to, jakbyś pomimo dobrego treningu i diety tylko sie otłuszczał, a mięśni byś nie robił. To jest sopiero problem.

I wiem co czujesz. Straciłeś poprostu 4 miesiące. Równie dobrze mogłeś przez te 4 miesiące sie obijać, chodzić po dyskotekach, pić alkohol itp. i efekt byłby taki sam. To jest najgorsze jak człowiek sie stara jak może i g**** z tego ma. Sam ćwiczę już ponad pół roku, trzymam dietę, trenuję i nic po mnie nie widać, a moi kumple którzy chleją piwsko litrami, diety nie trzymają, ładnie rosną i wszyscy ich podziwiają. Niestety genetyka to podstawa w kulturystyce.


Zmieniony przez - lukas222 w dniu 2005-09-21 09:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
lukas222- czy ty w lażdym poście musisz wylewać swoje smutki??
Weź dupę w garść i przestań się użalać

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Lukass, może to dzięki tym litrom piwska tak ładnie rosną Też spróbuj

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja sie nie użalam, tylko piszę prawdę taką jaka jest. Jedni mogą ćwiczyć, dobrze jeść, a efekty będą mieć o wiele gorsze niż niektórzy menele.
Autor tematu sie pyta, czy genetyka powoduje, że nie może on przytyć więc odpowiadam, że może tak być, choć zależy jeszcze w jakim sensie nie może przytyć. Większość nie może przytyć bo za mało je, a ja znowu z przytyciem nie mam żadnych problemów, jednak to co przybywa to sam tłuszcz, a jak zmniejszę kalorie to nic nie przybywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Kurak, jak jesteś ektomorfikiem to nie dziw się, że ci nic nie rośnie jak ćwiczysz planem dla wielkich chłopów. Ich regeneracja jest wolniejsza a dla ciebie grupa raz w tygodniu to za mało (a jednoczesnie za duzo serii na grupe). Zacznij ćwiczyc grupe 3 razy w tygodniu a efekty same przyjdą i to szybko.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 444
nie o to chodzi mi w łapie te 4cm urosła w łydce w klacie pewnie tez ale to 1cm to gora bo wiesz na poczatku wsyztsko rosnie ale pojawia sie taki problem ze jem jak głupi to co w diecie a nie tyje wogole szybka przemiane materi mam bo zaraz moge isc sie wysrac a nałogow zadnych nie pale nie pije i nie cpam a do tej diete to te 500kcal to ma byc tak ze ww i t dorzucic czy bialko bo gdzies czytalem ze za duzo bialka nie mzoe byc bo sie chudnie od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
łapa Ci urosła 4cm i jęczysz? W jakim czasie? Z tym białkiem to jakichś bzdur się naczytałeś.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Łapa łapą, ale najważniejsze są duże partie mięśni a nie takie pierdółki jak bicepsy. Nie wiem czemu sie wszyscy tak podniecają tymi wielkimi łapami. Masę dają głównie duże partie mięśni: klata, bary, nogi, plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
wszyscy się podniecają łapami, bo chodzi o proporcje. Możesz sobie mieć wielką klatę i plecy a z boku Ci będą zwisały dwa bezwładne cepy, ale to dobrze nie będzie wyglądało. To że mu łapa urosła świadczy o tym, że geny nie są powodem do płączu w jego wypadku. To normalne, że kiedy biceps rośnie o 4cm to klata o 1cm. Tak to sięniestety odbywa

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciagle to samo... (Trening)

Następny temat

Trening KLATY!!

WHEY premium