SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie walic.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
lodzianin1
Mastornxl
ja mam za małe barki żeby strzały robić :D
musiałbym chyba insulinówką robić


Tak ci sie pewnie wydaje ja po 5 ml ladowalem


Lubię walić w barki, dla mnie najmniej bolesne i najwygodniejsze miejsce, w sam środek bocznego aktonu. Tylko lepiej nie przed treningiem barków, można zapomnieć co zaraz będzie trenowane i mieć lekki zonk

Raz też chyba mi przyćmiło myślenie i wbiłem zaraz po treningu - mięsień spompowany i krwawienie jak cholera.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ja jak się zwieszę i zrobie inj po treningu nóg to się ledwo wbijam, do tego mięsień podskakuje, i też o wiele większe krwawienie :D
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Półbiedy krew, gorzej jeśli olej wypływa z rany, nienawidzę tego

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Mastornxl
Ja jak się zwieszę i zrobie inj po treningu nóg to się ledwo wbijam, do tego mięsień podskakuje, i też o wiele większe krwawienie :D


a ja wlasnie unikam inj po udach w ich dni treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 73 Wiek 6 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9889
ja ładuje po łydkach 2x tydz, super miejsce ,wszystko widac,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16196 Napisanych postów 18109 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196668
Ała. Raz, lata temu wbilem w lydke i dziękuję wystarczy.
Może w przedramie wbijać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wole w uda, bo d... mi do pracy potrzebna. Tzn. nie, zebym na niej zarabial, ale mam siedzaca prace i z dwojga zlego lepiej niech nogi bola
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
arek.z90
Ja wole w uda, bo d... mi do pracy potrzebna. Tzn. nie, zebym na niej zarabial, ale mam siedzaca prace i z dwojga zlego lepiej niech nogi bola


Ja to samo 8h przy biurku :D
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Nawet jak zdarzyło mi się słabo zrobić inj w pośladek to spokojnie można siedzieć, jedynie przy chodzeniu trochę czuć, najbardziej przy wchodzeniu na schody. Najgorzej jest pierwsze parę razy wkłuć w dane miejsce, potem już mało co czuć.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Albo wbić bolesnego propa w dupę i siady/mc robić - ał...

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy na spalenie

Następny temat

HTZ dziwny wynik testosteronu

WHEY premium