SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie ćwiczycie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20211
W wakacje chodze na profesjonalną siłkę, natomiast w roku szkolnym ćwicze na tym co mam w domu. Pod koniec wakacji jak zarobie troche kasy pewnie pójde na zakupy.
P.S
Cichy chodzisz na siłke do NIKU ??

...last man standing...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
Cwicze an miejskiej silce u mnie w miescie jest tylko jedna taka.Karnet 60zł za miecha

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
ja cwicze w niezle wyposazonej silce na osiedlu 150zl/kwartał ,z pewnoscia w lodzi sa znacznie lepsze silki ale tam gdziechodze jest przyjemnie i wiekszosc cwiczacych to doswiadczeni pakerzy ,duzo sie od nich nauczylem a ze w sumie nie jest to duze pomieszczenie to atmosfera wrecz rodzinna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
cichy-figa, z takimi cenami jak jest u ciebie to długo bym nie pociągnoł a ja kręce nosem jak mam raz w miesiącu 30 zł zapłacić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
Cwicze z 2 kumplami na silce ktora mamy w suszarni w piwnicy.

P.S niedlugo beda jsuz fotki silki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
ja cwicze sam w piwnicy mam tylko lawke prosta sztange i 2 hantle obciazenia cos kolo 80kg...jakis wyciag by sie przydal qwa...i mam jeszcze drazek do podciagania a jest nim jakas wielka rura...waze kolo 100kg i sie tak czasem zastanawiam czy mi ten gaz z rury kiedys nie zasponsoruje wycieczki w gore i nie bede osiedla ogladal z lotu ptaka

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18068
Ja ćwicze w miejskiej siłce za 4 wejscia w tyg w ciagu miesiaca płace 40 zł. Sprzet jest stary ale bardzo dobrze wykonany i solidny ,a miejsca nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1084
ja cwicze w domu, mam zespawana ławeczkę (+ krzesło i deska do prasowania jak chce mieć skośną hehe) sztange, kobyłki, hantle i obciazenia 85 kg, wszystko jeszcze po ojcu. A podciągam się na sztandze opartej na kobyłkach podniesionych na maksa, prowizorka rządzi heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Cwicze gdzie sie da. W domu, na silce uczelnianej, w piwni... Jak wyjezdzam na wakacje to dodatkowo w silce wlasnej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Ja najczęściej na siłce, ale tam sie płaci 50zł na miecha więc teraz se robie siłke u siebie za garażem żeby już tyle kasy na siłke nie marnować. Ale i tak na zime bede na siłke chodził
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o HST?

Następny temat

Tokaż vs Elko:)?????

WHEY premium