SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie ćwiczycie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
Ja cwicze na profesjonalnej silce, 80 zl/miech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
ja w domu cwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
ja cwicze w domu kosztowalo mnie wyposazenie jej 600-700 zł ale sie oplacalo

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Ja z kumplem właśnie urządzamy siłke. A jak narazie to na sprzęcie w domu. Większość sprzętu brat kupił, ale on już ćwiczy raz na ile, to wszystko leży u mnie:D

Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2004-07-22 23:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedyś siłownia w Żorach na osiedlu pawlikowskiego u Stacha, wtajemniczeni wiedzą, dwa pomieszczenia wielkośći dużych pokojów, troche sprzętu, ale wszytko stare zardzewiały i kijnia z czasem, na poczatek dobre ale poźniej juz nie, było 30zł na miesiac, nie bylo prysznica tylko kibel i umywalka.
Obecenie kulb sportowy "tytan" Żory os. Sokorskiego, z Marianem Ciemięga na czele<LOL>, sprzęt super, ciężarów dużo (nareszcie hatnelki po 65kg u stacha bylo max chyba 50), płaciłem 45 jako uczeń, a teraz 60 bo siłownia jest pod szkolą i ciągnie wode od szkoły i szkola chce zarobić, a kąpac sie trzeba wiec niestety dopłaciłem i płace 60zł, ale można płacić 50 i 1zł za prysznic...lecz sie nie kalkuluje, chodze 6 razy w tyg wiec ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak daleko masz do chaty, że musisz się kąpać w na tej siłce ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja lubie cwiczyc przewaznie z jeszcze jedna osoba asekurojaca mnie
Pozatym uczesczam na profesionalna Silownie (Absolute Power) w NYC karnet na miesiac jest dosyc drogi bo wychodzi z Taxem 50$+ grosze ale rocznie tak jak ja mam to wynosi 300$ ale silka jest wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DUDEK - prysznic po siłowni jest bardzo korzystny dla organizmu, a nie ubierac się w ciuchy jestes spocony itp blee fuj, do pierwszej siłowni mialem 1-2 min , a do tej 10-15 min drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Ja mialem zawsze to szczescie ze mialem swobodny dostep do silowni szkolnych, najpierw w gim, potem w sredniej. Choc silownie byly dosyc dobrze wyposazonone i atmosfera nie byla najgorsza to gdy pojawila sie sznasa zrobienia wlasnej silowni w garazu u kumpla odrazu sie przylaczylem. Garaz kosztuje 30 zl za miesiac(naszczescie placi jego stara). Gdy zaczyanlismy bylo nas 4, a bylo to rok temu i kazdy mial tam jakies ciezarki w domu po znosilsmy je. Potem zespawalismy ladna laweczke i inne potrzebne rzeczy. Potem przynieslismy tam sprzet stereo i zaczela sie mala wojna z zasiadami z garazu (teraz juz pijemy z nimi browaryy ). Z naszej czowrki po kilku miesiacach odpadlo dwoch kumpli i jak dotad cwiczymy we dwojke. Najsmieszniejszy jest fakt ze kumple ktorzy przyniesli tam najwiecej sprzetu juz nie trenuja.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1346 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12643
ja w domu, sprzęt mam na razie bardzo podstawowy(ławka, sztanga, sztangietka, drążek) ale to mi wystarczy. nie długo seją troche lepiej wyposaże.

"I love the smell of napalm in the morning"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o HST?

Następny temat

Tokaż vs Elko:)?????

WHEY premium