SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po co cwiczycie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Pytanie proste mozecie sie smiac whatever, ostatnio na silce zapytal sie o to jakis chlopak i troszke sie z niego ponabijalismy i raczej rzucalismy tekstami ze "dla dup" "na lato" i inne neutralne emocjonalnie bzdety. Potem jednak po silce zaczalem nad tym myslec. Biegam na ta silke juz z 3 lata stalo sie to moim trybem zycia. Po co? Napewno dla dup poniekad(cokolwiek mowia panny leca na dobrze zbudowanych kolesi wiem z autopsji), ale jest cos wiecej. Moze to smieszne ale zdalem sobie sprawe ze chodze na silke zeby sie odciac od calego syfu wokol mnie, podczas treningu z obciazeniem ktore moze mi zmiazdzyc leb nie ma czasu na westchnienia nad jakimis pannami, na problemy szkolne czy problemy z praca. Jezeli sie nie skupie to c...j z tego mojego treningu bedzie albo mu poswiecam calosc albo nic. Pozatym trening daje mi (chore moze)poczucie ze nie jestem jak reszta zatluszczonego motlochu ktory jeczy ze musi sie ruczyc ale na jekach sie konczy, czuje sie zwyczajnie dobrze jak widze kumpli ktorzy z bolem podciagaja sie z 3-5 razy:D. Wreszcie uczucie jakie mi towarzyszy po wyjsciu z silowni jest nie do porownania z niczym innym, to nie jest orgazm jak niektorzy to porownuja(bez przesady...:P), to jest poczucie spelnenia ,wolnosci i mimo ogolnego fizycznego zgnojenia -za***istej satysfakcji.Coz to tyle , teraz moje pytanie jak wyzej: Po co cwiczycie? Co wam to daje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
bylo duuuzo razy. po to, aby za moimi plecami mowili, ze sie rozrastam. po to, aby suczki sie gapily i slinily. po to, zeby isc na balet w obcislej koszulce i widziec na sobie zazdrosne spojrzenia kolesi i uwodzace kobiet. po to, zeby nie cpac i chlac pod blokiem. po to, zeby po latach poczuc zatysfakcje, ze sie spelnilo cel. po to, aby zobaczyc jeszcze raz to spojrzenie pewnego kolesia, ktory zarl mete, ale jak sie wazylismy wazylem wiecej od niego....

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
j/w

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Racja,jak ide na siłke to nic innego się nie liczy. Niestety otoczenie w sensie paru osob tego nie rozumie. Najgorszy jest koles u którego cwicze. Niby piwnica jest jego,ale polowa sprzetu moja,a na silke chodze coraz rzadziej,bo jego albo nie ma,albo zastawi czyms piwnice albo cos jeszcze innego.A jak nawet jest to i tak nie idzie ,bo mu sie nie chce,albo nie ma czasu,itp. Dzis znow przepada mi trening plecow i trica.Tydzien temu tez nie moglem isc,bo zajal czyms piwnice ;/. Niestety nie mam wolnego pomieszczenia ani kaski na uzupelnienie brakow,gdybym wyniosl sie z tej "silki".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
sprzedaj sprzet i kup pare ciezkich(zeby Ci na pozniej starczyly)sztangielek, jezeli kupisz dostatecznie ciezkie wiecej Ci nie trzeba.Wystarcza Ci na rok bez problemu. Jest w***** kombinacji z nimi wiec urozmaicac mozesz trenini bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
a co to pana guwno obchodzi ?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1944
boshe.. po gowno cwicze:) lubie pocwiczyc ale i tak wole weekendowy browar niz tunczyk.

tara daj daj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
boshe koleshq ! chyBa zaRtoOjesH !

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Piotrrrr za duzo kiepskich ogladasz

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
luklum jestem na takich etapie ,ze trening samymi hantlami mnie nie zadowala.
Pozatym wsumie 300-400zl i nie bylo by problemu,sprzet moze stac w pokoju nawet.
No musze to przemyslec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Ćwiczę bo ...
- lubię być dużym
- zwracać na siebie uwagę wszystkich (respekt)
- chcę zapisać się w historii jako wyśmienity sportowiec nie wiem jeszcze jakiej dysypliny siłowej
- dla panienek wiadomo ^^
- aby hajs czerpać za to że jestem :-
- aby nie mieścić sie w drzwi
- i żeby zajmować dwa miejsca w autobusie :_)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym cyklu Prolo deka grek winko

Następny temat

Badania - problem!!! Pomocy

WHEY premium