SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po co cwiczycie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
Po to żeby głupi miał pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
aby nie mieścić sie w drzwi
i żeby zajmować dwa miejsca w autobusie :_)
dobre:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Tooncar nie chcesz nie odpowiadaj, nikt Cie nie zmusza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
Takich tematów było bardzo dużo niech autor se poszuka a nie zaklada nowe nie bede odpowiadał na pytania bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Heh wielki bol mi sprawiasz ale kurna jakos bede musial zyc bez Twych zajefajnych odpowiedzi. Mam tylko pytanie jezeli nie chcesz nic tu pisac to po***** piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
Po jajco pytanie bez sensu i masz odpowiedź bez sensu weź se lepiej poczytaj tematy a nie zadajesz takie same pytania zresztą co Cie to obchodzi po co ludzie ćwiczą chyba każy ćwiczy po to samo oprucz sezonowców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Ech no wlasnie stary chodzilo mi o to ze niektorzy nie cwicza wylacznie dla masy/rzeb/sily co tam chcesz. Czesc ludzi ma inna motywacje, z czasem jest to juz rczej tryb zycia bez konkretnego celu itd. Sluchaj temat Cie w****ia to nie pisz wiem , ze chcesz koniecznie udowodnic swoja racje ale w ten sposob smiecisz tylko. Masz racje temat jest glupi, ja tez, szczesliwy? Ego podbudowane? Mozesz juz sie czuc super facetem? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7578
Cwicze po to by:
- byc duzym
- doskonalic cialo do "mozliwej" perfekcji
- aby w szczycie formy zrobic sobie fotki i potem bedac ojcem pokazac synowi co osiagnal ojciec ciezko praca!!
- zeby dziewczyna miala maszyne pod wieloma wzgledami :D
- aby oderwac sie od swiata chociaz na chwile
- zeby nauczyc sie systematycznosci pracowitosci i miec zasady
- zeby w zime gasic wszytskcih sezonowych koksiarzy ( draznia mnie tacy ludzie )
- i wreszcie po to zeby udowodnic samemu sobie na co mnie stac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
zeby dziewczyna miala maszyne pod wieloma wzgledami :D

dalbym ci soga za ten tekst dobre;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym cyklu Prolo deka grek winko

Następny temat

Badania - problem!!! Pomocy

WHEY premium