SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer Nowy stary Wypity v3 SPAM POST %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
powiedzmy że jej słownictwo jest bardziej urozmaicone i spójne a i na + że lepiej wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Doda umie spiewac a ta to nie wiem skad jest znana.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
z wielkiego brata chyba xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
ale tepa :/

w takich przypadkach jestem za aborcja zdecydowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jak widzę takich ludzi
to jestem za tym, by uruchomić ponownie jeden komin w oświęcimiu

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
wracając do wątku ubezpieczeń, w TG było tak napisane:

"Jeśli ktoś myśli, że 8l pojemności ma kluczowe znaczenie przy zawieraniu polisy OC, dawno nie sprawdzał stawek. Nic oczywiście nie staniało. Wzrosły po prostu opłaty za auta małe. Minimalna wysokość rocznej składki OC za Vipera to 2200-2300zł. Dużo? Za Malucha trzeba zapłacić prawie 900zł, a za zwykły kompakt z silnikiem 1.6 ok 1700zł. Uwzględniliśmy najbardziej niekorzystne warunki ubezpieczenia, czyli młody wiek kierowcy i brak zniżek."

nie moge poszukac tej gazety, koles z forum samochodowego mi przesłał ten fragment. wiec jak widzicie nie jest mało, ale nie dużo więcej niż za małą pojemność

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
bo chyba od 3000cm3 nie ma już znaczenia
jaka jest pojemność auta z tego co kiedyś czytałem

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
no tak, ale skoro za 1.6 masz 1700, a za 8 litrów 2200 to nie jest drastyczna różnica

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ale nie 100zł

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
za wiek jest 20 czy 30% zwyżki teraz?

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa szybkie pytanka

Następny temat

Siłownie puławy

WHEY premium