SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer Nowy stary Wypity v3 SPAM POST %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
zrobilbys mase i na początku maratonu powiedzialbys uczestnikom, że każdy, kto cie wyprzedzi ma wpjerdol mialbys duze szanse na wygrana

w ten sposób i wilk syty i owca cała

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
zawodny i po co Ci to dobij do 60 kg to jak bedzie wialo odrazu na mete dolecisz jako latawiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
kojot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Musi byc 75kg;]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no bo albo jedno albo drugie ewentualnie kompromis ale to trzeba miec juz dobra motywacje i predyspozycje odrobina szczescia tez nie zaszkodzi xD




ja narazie zastanawiam sie czy jest sens cwiczyc same nogi bo przez jakies 2-3 miesiace nie moge cwiczyc moze nawet i pol roku i **** wie co tu robic w sumie bylby to dobry moment na to zeby zaczac je robic w koncu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nogi to moja ulubiona partia miesniowa do cwiczen;]

Przysiady

Jakos jesienia se kupie sownice na nogi i juz wogole bedzie wypas

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ja jak mysle o przysiadach to mnie ****ica bierze xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Za***iste sa

Ino prze***ane troche bez asekuracji bo nie mozna ciezaru za bardzo do***ac:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
od tego sa stojaki z roznica poziomow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Juz wyslalem maila do keltona z tydzien temu ze chce zeby mi takie zrobili polaczone z ta sownica ktora chce.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa szybkie pytanka

Następny temat

Siłownie puławy

WHEY premium