SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer Nowy stary Wypity v3 SPAM POST %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ostatnio na polskich drogach w dużych miastach łatwiej zobaczyć np. porsche niż malucha

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586



to auto wrosło w ziemie na jednym z osiedli w mojej wsi ale bardzo ładnie zlewa się z otoczeniem bo to najstarsze osiedle

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-03-17 13:36:43

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Napisalem juz 3 zdania w pracy licencjackiej!

Jeszcze tylko 10-12 stron i bede mial 1 rozdzial ktory mialem oddac do konca lutego ostateczny termin koncowka marca


A za pare lat bedziecie mowic do mnei panie doktorze

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2009-03-17 17:17:19

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
"panie doktorze, poproszę omnadren na kaszel"

a tak powaznie to w jakim kierunku się kształcisz?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
zawodny ja ten sam kierunek co Ty tylko póki co technik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Logistyka.


Aczkolwiek prace pisze bardziej pod marketing. Jesli nei dostane sie na mgr na logistyke to wlasnie na marketing bym poszedl. Ale mam nadzieje ze sie dostane

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
e39 97'

z 2.0 benzyna Niby jezdzi ale brakuje dolu, dobrze zbiera sie dopiero od 3-4tys obr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
co tu taka cisza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
dzisiaj byłem na publicznej siłce i jestem załamany tym co tam zobaczyłem

laski ćwiczą lepiej niż faceci. one robią sobie chociaz jakies obwodówki, a faceci rowerki, bieżnie, jakies cwiczenie na brzuch

NIKT nie robił klaty ani bica

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
domis

wg mnie jak juz masz pod 3 tys obr to auto leci super,jaka jest u Ciebie roznica w spalaniu pomiedzy ekonomiczna a dynamiczna jazda?

zawodny ja od swojej zaplace 1300zl (pierwsze auto na siebie) Ty od malucha 900zl wiec ta roznica jest imo smieszna...

co do tych silnikow wielo litrazowych 5-8L to jak ktoś kupuje takie cos to ***ie go czy zaplaci za ubezpieczenie 2 tys czy 8 bo go na to stac....

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa szybkie pytanka

Następny temat

Siłownie puławy

WHEY premium