SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer MCT+ creaFusion ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Sachem z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 654
Gainer MCT+ creaFusion- czy bedzie to dobre polaczenie?? chce troche przybrac na masie (przydalo by sie z 15kg:D) mam 197cm i waze 72 kg:( 32cm w lapie, tego gainera zamierzam wpierdzielac non topa a kreatyne co 2 miechy bo drogo strasznie:)Doradzcie cos
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754920
Nie ten dział. Jak juz chcesz przybrac na mase to wrzuc diete bo to podstawa i ocenimy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 654
no wlasnie dzily mi sie pokrecily:P taka mala pomylka, ale pytam tylko o suple czy dobra polaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
połączenie b. dobre, gainer przy twoich wymiarach jest dobrym wyborem, cf także, to są podstawy, które napewno pomogą ci w zdobywaniu masy, pamietaj tyklo żeby przeważająca część potrzebnych ci kalorii, białka, tłuszczy, witamin, minerałów pochodziła z diety- wtedy będzie dobrze ułożona i zestawiona z odż/suplami a to niemal już gwarantuje efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm
mysle ze pomysl jest kiepski
cf nie zawiera l-norwaliny
a jak twierdzi dzial marketingowy firmy olimp
kazdy stack bez tego dodatku jest kiepski

zatem co, odradzamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 654
czytalem o dietach na mase i mniej wiecej wiem ile i co jesc :D aktualnie biore sam gainer od 3 dni i juz czuje efekty :P, a łączyc z kreatyną chce dopiero po wakacjach jak bede mial hajs na wiecej towaru :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 654
Bulmastif myslisz ze lepiej sprawdzi sie np. BIOGENIX Crevolution ?? pmysle nad tym wyglada, mi na dobry produkt :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
spoko, ciesze się, że zauważyłeś już postępy, jak dodasz kreatynę jak planujesz to napewno będzie wiele lepiej jeszcze, więc zrób jak ci poleciłem, no i życzę aby te postępy były coraz to większe!
pozdrawiam i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Crevolution jest bez wątpienia lepszy, ale cf też swoje robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 654
aha dzieki, a z ta kreatyna to jeszcze zobacze ale chyba skusze sie na crevolution, tez pozdrawiam :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy , odżywki

Następny temat

NUTREND--Creatine+Ribose???????

WHEY premium