SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer = najczęściej strata kasy!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
nie mow ze gainer to strata kasy ,jesli nie mozesz dostarczyc takiej ilosc ww i bialka jakiej potrzebuje twoj organizm siegasz po gainera.
Probowales kiedys wpierw zjesc ryz+kurczak a 30 min pozniej nastepny posilek z duza iloscia ww i bialka? to powodzenia!
Gainer latwo jest przelknac zaraz po posilku,a do tego jesli masz malo czasu na przyzadzanie posilkow to gainer jest dla ciebie idealnym rozwiazaniem.
Nie wyobrazam sobie robienia masy bez gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Absolutnie nie rozumiem po co 30 min po zjedzeniu ryżu i kurczaka wmuszać w siebie następny posiłek/gainera.
Pamiętajmy, że układ pokarmowy mamy tylko jeden, a w takim wypadku potrzeba chyba dwóch dup do srania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
nie mowmy ze gainer to strata kasy bo odzywki maja za zadanie uzupelniac nasza diete jesli mamy jakies niedobory i jesli z jakis wzlegdow nie mozemy zjesc czegos normalnego, nie mamy czasu, nie mamy odpowiednich produktow na stanie czy jest jakakolwiek inna przyczyna to gainer jest dobrym rozwiazanie i tyle

a gadka ze to bzdura ze nie mamy czasu jesc czy jestesmy babami bo nie umiemy wepchnac w siebie jedzenia jest smieszna bo jestesmy tylko ludzmi, nie robotami i nie pudzianem

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
wle wypić gainera / carbo niż jeść dodatkowe paczki ryżu. przepłacać mówisz? Przecież da sie kupić malto po 6zł za kilogram. Co mi potym jak kupie sobie paczke ryżu za 70 gr jeśli nie będe mógł jej wcisnąć w siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pamietaj ze to sport bardzo indywidualny i piszac takie rzeczy:

Najtrudniej w diecie dostarczyć odpowiedniej ilości białka i dlatego właśnie odżywka białkowa powinna być zakupiona jako priorytetowa (z węglowodanami dużo łatwiej pokombinować).

to widze ze robisz to na wlasnym przykladzie i u wiekszosci osob tak jest pamietaj jednak ze niektore osobu potrzebuja czasem i 7g / k. m. c. ww myslisz ze tak latwo im jest dostarczyc tyle z pozywienia , szczeglonie poza domem ?


Nie mając specjalnej diety też można wypracować przyzwoicie umięśnioną sylwetkę

zalezy od genow, ogolnego odzywiania bo ktos nie majac spcjalnej diety moze nie najgorzej sie odzywiac i od tego co rozumiemy przez przyzwoicie umiesniona sylwetke


ogolnie tytul tematu jest do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
do dupy jest fakt, ze po 3 tyglach od poprzedniej choroby znowu zachorowalem i znowu qrfa wszystko spadnie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
Knife doceniam ze wyraziles na temat moich treningow swa cenna uwage, jednakze bezskutecznie ;) Pozdrawiam ;)

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"wybacz kolego
ja np przed snem już naprawde nie mam siły zjeść twarogu /200 g chudego/
i naprawde wole białko wypić, więc niby nie trzymam się planu diety?

jadłem ten twaróg przez 3 miesiące i szczerze uważam że jedzenie 30 min 200 g twarogu to sporo za długo. wchodzi to tak ciężko że nie da rady.
i wtedy gdy już żygam tym twarogiem sięgam po odżywke białkową, która wychodzi odrobine drożej albo i nie - za to mam wieczór bez horroru.

tyle z mojej strony,
czasami lepiej znać umiar.
trening czy sport to nie tylko zamęczanie się,
trzeba też od czasu do czasu sobie odpuścić.
"


Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Dla mnie jedzenie tawrogu to też był horror mimo że już na nairużniejsze sposoby go przyżądzałem. Teraz jak mam kase bo mam prace to kupuje białko. I tym bardziej nie warto męczyć się z twarogiem jak ostrowia weszła z białkiem na rynek. A nawet jakbym miał wydać 2 razy tyle kasy na białko niż twarog to wole bo nie na widze tego świństwa jakim jest twarog.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ta w tamtych czasach
co ty mozesz wiedziec o tamtych czasach
wlasnie, tyle co przeczytales ze zrodla X.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"Knife doceniam ze wyraziles na temat moich treningow swa cenna uwage, jednakze bezskutecznie ;) "

Jak ktoś głópi się urodził to mądry nie umrze. Dobrze powiedział że g**** ci to da, przy takim obciążeniu zapomnij o nabraniu masy.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CELL PUMP+MONO....co i jak ?? sogi

Następny temat

crea alkalyn 210 kap bio tech usa co sadzicie?? pomocy

WHEY premium