SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain Bolic - sogi po kolei

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
na opakowaniu nie ma nigdzie napisane 30% dextrozy, ale za to jest białko 15g węglowodany 80g, w tym cukry 33,8g.

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
Smak dla mnie niezbyt mam czekoladę :/, a tak na marginesie zrobiłem sobie 1 porcje ze 100 ml wody tak jak nakazują kompozycja była taka, że mógłbym to widelcem zjeść wziąłem łyka bleeeee trzeba było szybo pół szklany wody dolać. Wcinałem ostatnio super whey gainera 4000 smak o niebo lepszy, jak dla mnie.

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"w tym cukry 33,8g"

No i właśnie dlatego go nie chce. Mi chodzi żeby cukrów było jak najmniej a złożonych dużo. A o sądzicie o Mas XXL? Bo widze że niezły skład i popularny na sfd ile on ma cukrów?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11369
ja wcianlem gain bolica chociaz nie jestem hardgainerem ale robilem to z glowa jadlem tylko po sil porcje okolo 70 gram plus 1 miarka ostrowi wszystko razem stanowilo wartosciowy posilek po treningowy ze wzgledu na cukry jak i bialko, z ostrowia gain bolic byl prawie jak shake z MC :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
szkoda kasy na gainery
kup 15 kg ostrowi i 20 carbo i masz gainera na na pol roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11369
panie Ziemniak87 nie wiem czy gainer na carbo to dobry pomysl przeciez to same wegle proste zjedz takie 2-3 porcje na dzien i po miesiacy oponka gotowa a gainbolic nie dosc ze posiada bialko to jeszcze rozne wegle i kosztuje 2 zl wiecej na kilo wiec lepiej jego zmieszac z ostrowia niz carbo, co uwazam za chory pomysl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
"przeciez to same wegle proste" ww proste?
jest to z reguły mix ww złożonych + niewiele ww prostych (w stosunku z reguły 80:20)

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-12-04 15:41:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie dobry gainer, 1kg w jeden tydzień.
na początku w okresie "adaptacji" biegunki i wzdęcia około 2 dni, potem jest ok.
z mlekiem smakuje lepiej niż z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
prezes3 -mas xxl ma jeszcze gorzej w tym wzgledzie, wiec nie wiem jakiego gainera wybierzesz...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13433
pije teraz truskawke gain bolica i smak okropny. taka sztuczna truskawka, ale nie powiem, proszek pachnie ladnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antykataboliki

Następny temat

Zestaw ale dopiero po swietach

WHEY premium