SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain Bolic - sogi po kolei

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
mam tego gainera- smak wanilia. Widze że dla kilku osób dobrze wchodził ale nie dla mnie. I ci go nie polecam gdyż smak jest zbyt ostry i mnie np gania na kibel.
ale to tylko moje zdanie
Jest tyle dobrych gainerów wiec masz w czym wybierac
Pozdro

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Bardzo dobry gainer, ale nie kupuj na poczatku za duzo. Bo wiele osob ma problemy z nim i musi isc do kibelka ;)
Polecam smak czekoladowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 541 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11028
Sam właśnie przymierzam się do kupna tego gainerka.Słyszałem że to tani i dobry gainer, ale to zalezy też czy odpowiadają ci proporcje gainerka.
Życze przyjemnego masowania
Pozdrawiam

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
Właśnie koncze 4kg puszke. Gainer ogolnie nie jest zly ale jak wezme naraz wypije 100g to mnie mdli pozniej i czuje jak to lezy na zoladku. Po podzieleniu na dawki po 50g nie przeszkadza to juz tak bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
SORY, ZE PORAZ KOLEJNY BO PYTAŁEM O TO W INNYM MIEJSCU ALE NIE UZYSKAŁEM ODPOWIEDZI. CZY JEZELI TEN GAINEREK ZAWIERA KREDKE TO MOGE GO MIESZAC Z MLEKIEM BO Z TEGO CO WIEM KREDKA + MLEKO TO NIEZBYT DOBRE ROZWIĄZANIE. DAJCIE SZYBKO ZNAC BO NARAZIE PIJE Z WODA I MI NIE SMAMUJE Z MLEKIEM LEPSZY.

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
mozesz pić z mlekiem

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Pewnie, ze mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
OK SPOKO ZE MOGĘ TO WIEM DUPY MI NIE ROZERWIE :D, ALE JAKIE MACIE ZDANIE Z ŁĄCZENIA KREDKI Z MLEKIEM, SZŁYSZAŁEM ABY UNIKAĆ MOZE JESTEM W BŁEDZIE WYPROWADZCIE MNIE Z NIEGO

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
W gain bolicu masz śladowe ilości kretki. Wiec nie przejmowalbym sie nia. Aktualnie jade na mono i do uzupelnioenia diety biore GB6000. Gainerka pije z mlekiem i wogole nie wliczam tej kretki z niego do tych 10g jakie biore na dobe. Kreatyna w tym gainerze wydaje mi sie ze to bardziej chwyt reklamowy ale moze sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
To jaki smak jego najlepszy?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antykataboliki

Następny temat

Zestaw ale dopiero po swietach

WHEY premium