SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain Bolic - sogi po kolei

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
smak to kwetsia gustu
jednemu smakuje to innemu tamto

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
koczeladka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11369
smak czekolada,wanilia najlepsze, poza tym w gainerku 30%puli wegli to cukry proste (glukoza) wiec trzeba uwazac z dawkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a skąd macie takie info że tam jest 30% cukrów prostych- może 3%- w to prędzej można uwierzyć, węgle i białko/mało go ale taki rodzaj gainera/ są jak najbardziej oki- zawiera różnorodne węgle/b. mało prostych/ i biłaka o różnej kinetyce- co przy małej ilości białka jest niezwykle istotne.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-12-03 20:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11369
z tylu na opakowaniu pisze wegle 80%(maltodekstryny,dextroza 30%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
O ****a 30% glukozy?????? to juz mi go się odechciało. Czy moze ktoś polecić jakiego gainera ale żeby nie mial tej zasranej glukozy lub jej minimalne dawki?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja tam tyle tego zjadłem i nie widziałem tego napisu -dextroza 30%- nie mam woreczka bo bym spojrzał, ale wątpie by tak było- chyba ktos musiał cos pomylić bo w składzie który jest podawany od najwiekszych wartości do najmniejszych by było- maltodekstryny, a na drugiwej pozycji dextroza- a ona jest niemal na szarym końcu składników

jak mi wpadnie woreczek w ręce to zobaczę

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-12-03 22:51:52

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-12-03 22:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
No właśnie może ktoś to zdementować?? Bo się napaliłem na tego gainera ale jak ma 30% to sobie podaruje.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale wogóle żeby myslec o tego typu gainerze mussz mieć b. szybki metabolizm bo to właśnie dla takich -ponad 70% węgli i poniżej 20% białka, wiec jesli masz takie obawy to znaczy że nie powinienes o takiej formule mysleć/choćby miał same węgle złożone/
poszukaj raczej czegos co ma z 30% biała albo i wiecej/bulk/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Smakowo - jak dla mnie lipa. Piłem czekoladę i wanilię. Z dwojga złego lepszy ten drugi.
Składowo/cenowo - dla hargainerów jak znalazł. Brać bez zastanowienia.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antykataboliki

Następny temat

Zestaw ale dopiero po swietach

WHEY premium