SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRANAT - zwiększa siłę, podbija testosteron, obniża estradiol i kortyzol

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 36208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dlaczego umniejszać produkt skoro można było wsadzić tam juz z góry probiotyki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Przy takim składzie nie jest to proste. Trzeba by zmniejszyć ilość jakiejś innej substancji aktywnej w kapsułce.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Witam, mam pytanie czy 1 kapsułka ekstraktu z garnata wystarczy by znacząlo odczuć jego działanie? A w przeliczeniu na sok 1kapsułka to ile ml ? Czytałem , że taniej wychodz a kapsułki. Brał bym 1 dziennie z jogurtem tak ?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie wiem - o jakich kapsułkach mowa... Ile ekstraktu jest w takiej kapsułce i jaka zawartość kwasu elagowego?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
A-Z GRANAT EXTRACT 240mg 60 kapsułek

Preparat wzbogaca dietę o polisacharydy



Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym w 1 kapsułce:
Standaryzowany ekstrakt z owoców granatu (Punica granatum) (70% polifenoli - kwas eloagowy) 240mg

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie do posiłku.


Pytanie Panie Sławku
Czy jeden taki kaps wystarczy i co z tym jogurtem, mam kapsa popijać jogurtem dla lepszej przyswajalności ?

Zmieniony przez - szosiu w dniu 2015-03-04 19:30:30

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Szosiu, jeden kaps będzie cienko. Z etykiety wynika, że w 1 kapsie jest ok 170 mg kwasu elagowego. Minimum - 2 kapsy dziennie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
ok, a co z tym jogurtem? czy mam kapsulki nim popijać, to ma duże znaczenie ?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie musisz koniecznie popijać, ale ważne, aby zadbać o florę probiotyczną, bo to ona przekształca kwas elagowy w składniki aktywne. Więc codziennie: jogurty, kefiry, ogórki kwaszone, kwaszona kapusta, ewentualnie - kapsułki z bakteriami, z apteki.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bardziej kiszone niz kwaszone - jak nam wyszlo z jakies dyskusji na Twoim forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Wielkie dzikię za pomoc :) Rozumiem że poprostu jelita muszą być w dobrej formie, bo już myślałem że trzeba popijać :) Korzystając z okazji chciałbym jeszcze zapytać jakie są pozytywne skutki dla kobiet. Z tego co czytałem to ochrona przed rakiem na skutek oddziaływania na estrogeny. Moja dziewczyna ma 28 lat , czy jest sens łykać kapsułki w tym wieku ?

Live is too short to be small

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeterminowane omega 3, i

Następny temat

JEM/NIE JEM okiem amatora

WHEY premium