SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRANAT - zwiększa siłę, podbija testosteron, obniża estradiol i kortyzol

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 36214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
ok, dzięki :)

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu
Slawku Ginus doskonale zdjae sobie sprawe


prosze ostudzić emocje i nie porównywać mnie do jakiegoś psychola, ja szanuje normalnych obywateli, a ty widze, że nie wiesz co to respekt, z całym szacunkiem, ale jestes zazdrosny . Nie moja wina ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6001
Hej, mam pytanie czy można ekstrakt z granatu dorzucić, mimo iż w stałej suplementacji mam Gold VITA-MIN anti OX i co drugi dzień dorzucam skrzyp plus :) nie za dużo tego wszystkiego? Myślę jeszcze o kurkumie i imbirze, ponieważ mam problem ze stawami.

Zmieniony przez - Laka2121 w dniu 2015-03-24 20:58:41

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Laka2121
Hej, mam pytanie czy można ekstrakt z granatu dorzucić, mimo iż w stałej suplementacji mam Gold VITA-MIN anti OX i co drugi dzień dorzucam skrzyp plus :) nie za dużo tego wszystkiego? Myślę jeszcze o kurkumie i imbirze, ponieważ mam problem ze stawami.

Zmieniony przez - Laka2121 w dniu 2015-03-24 20:58:41



Sory za post nie na temat
Też mam problem se stawami, nieciekawie pracują , niekiedy odczuwam ból głownie w kolanach. Serio imbir i kurkuma dobre na stawy ? Co jeszcze?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wielu znajomych chwali



sam tez okresowo wlaczam to do swojej porcji kapsulek

dodatkowo stosuje



no i ze wzgledu na wiek odszedlem od bardzo duzych dla mnie ciezarow na rzecz wyzszego zakresu powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zapomnialem jeszcze o tym - pepwno dlatego ze jeszcze nikt w mojej okolicy nie mial okazji testowac



http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=445 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6001
Dzięki za polecenie preparatów, na bank coś "skosztuję", ale wracając do mojego pytania o granat i anti ox? Jeszcze dodam pytanie o ten flexagen, czy dawkowanie producenta jest optymalne Biniu, czy coś więcej dołożyć żeby lepiej "bujało" ? Patrząc na skład flexagen lepszy od arthroblock?

Zmieniony przez - Laka2121 w dniu 2015-03-25 10:43:25

Zmieniony przez - Laka2121 w dniu 2015-03-25 10:48:06

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak wpsomnialem NIE testowalem ani ja ani nikt ze znajomych - do tej pory bazowalismy zawsze na ABF

FLEXAGEN Forte zawiera bardzo cenny skladnik Natywny kolagen typ II

w Perfect Body byl publikowany bardzo ciekawy artykul
http://perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/257/Kolagen-Natywny-Typu-II---Elita-w-Regeneracji-Przeciazonych-Stawow.html
moze uda sie Tobei siegnac do niego

co to dokladania roznego rodzaju ekstraktow do supleemntacji
sam stossuje i polecam wiele roznych kombinacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6001
Dzięki Biniu!

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeterminowane omega 3, i

Następny temat

JEM/NIE JEM okiem amatora

WHEY premium