SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRANAT - zwiększa siłę, podbija testosteron, obniża estradiol i kortyzol

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 36215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
OK! Dzięki, zanotowałem...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2024
Jak będziesz miał dłuższą chwilę to napisz koniecznie :)
Mi już przyszedł proch, dziś zarzuciłem pierwszą porcję, i muszę powiedzieć, że smakuje jakbym w tyłek całował samego diabła :P
Ale nic to, bo i tak najważniejsze jest działanie - a jak z tym będzie, to okaże się niebawem..

Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dziś to już przesadziłem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bo to 70% kwasu elagowego. Nie przesadzaj z dawkami. Góra - 1/2 łyżeczki od herbaty, wymieszane z jakimś napojem lub jogurtem.
Dzięki za soga!
Znowu się zakręciłem z robotą, więc już jutro napiszę o tym odbloku.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Z tym odblokiem to było tak:

Sebaya brał przy odbloku 400 mg ekstraktu z granatu, 1500 mg resweratrolu i 4 kapsułki T-100. Libido i testosteron powróciły do normy po tygodniu takiej suplementacji.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
odblok po jakiś "cukierkach" ? bo to też ważne chyba

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
To był odblok po ostarynie, bo ta - skubana - nieźle blokuje. Tu jest artykuł na ten temat:

http://slawomirambroziak.pl/legalne-anaboliki/ostarine-relacja-z-cyklu/#more-659

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Niedawno przekonywała mnie jedna Pani, że podobno najlepsze są gruzińskie soki z granatu. Muszę obczaić ten temat...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
sprowadzamy z Gruzii soki i na allegro - "Sok z Granata Gruzińskiego" opis: +4kg masy w miesiąć = 100l sprzedane

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
No proszę - i już mamy pomysł na biznes.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeterminowane omega 3, i

Następny temat

JEM/NIE JEM okiem amatora

WHEY premium