SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE O SIŁE I MASĘ

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
Czy odżywka białkowa olimp whey pro matrix i kreatyna 1000 pomogą
mi nabrać masy i siły.Mam 15lat 191cm 90kg.biceps 37 klata 113cm,udo63cm.
powiedzcie jak mam stosować te suple i ile nabiorę masy i siły w ok.pół roku.z góry dziękuje.

Siłacz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobry zestaw sobie wybrałeś. Wymaga jednak uzupełnienia . Ja bym dokupił carbo. Kreatyne bierzesz w dni treningowe 5 tabsów po treningu z 40-60gr carbo. W dni nie treningowe rano na czczo 30min. przed śniadanien też z carbo, albo możesz sobie dokupic tauryne i w dni nie treningowe wcinać kretke z tauryną, przy okazji rano poczujesz pobudzenie . Co do białka to bierz na noc z wodą i w posiłkach, w ktorych brakuje ci białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
miki

Ile czasu już trenujesz???
sądząc po Twoim wieku raczej niedługo

kreatyne na razie sobie odpuść, w tym wieku jeszcze sie rozwijasz, rosniesz, możliwości regeneracyjne organizmu sa ogromne, nie potzreba Ći kreatyny na razie aby robić spory progres. zapodaj ją sobie jak potrenujesz troche, załapiesz technike, poznasz reakcje organizmu na trening, diete i rzeczywiści będzie Ci ona potzrebna do ruzenia zmiejsca - jak będziesz miał zastój którego nie bedziesz w stanie przeskoczyc samą
zmianą treningu, diety

masz dietę?
masz plan treningowy??

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
niezle nawet jak na TWoj wiek- tylko pytanie czy to tluszcz czy miesnie
mysle ze rozsadnym wyjsciem bylo by sie zastosowac do rad Byka- skup sie na poczatku na odpowiedniej diecie i treningu- jesli chcesz to Ci pomozemy ulozyc cos sensownego
za kreatyne narazie sie nie bierz- zostaw ja na pozniej kiedy bedzie Ci coraz trudnej o nowe wyniki
narazie jedyna sensowna odzywka w TWoim wypadku byl by jakis gainer, chyba ze masz klopoty z tkanka tluszczowa to wtedy bialko

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

produkty kwasowe zasadowe?

Następny temat

PYTANIE O SIŁE I MASĘ

WHEY premium