SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GLOD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
jakie macie metody jak jestescie na redukcji zeby zmniejszyc uczucie glodu ?
ja stosuje kawe albo tabletki z kofeina nawet pomaga no i zimna woda tez jest niezla ale na niedlugo .
macie jeszcze jakies sprawdzone sposoby zeby oszukac apetyt ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Wszystko zależy od diety ale jeśli dieta jest ok to :
galaretki 0
dużo warzyw niskokalorycznych
zupy właśnie
Dużo białka ogólnie
HCA ( nie wiem czy działa ale biorę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
warzywa podjadaj, mozesz przegryzać między posiłkami, w dziale kuchnia sa przepicy na galaretki lc na bazie słodzika, lody LC i wiele innych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
dieta jest ok
chodzi tylko oto ze czasem przydalo by sie cos zeby zabic apetyt jeszcze na godzinke czasem tak mam ze jak mi sie zachce jesc to godzina staje sie wiecznoscia
kawa mi z reguly pomaga i jest ok ale chcialem zobaczyc jak inni sobie z tym radza
wiecie trening 4 razy w tygodniu aeroby 5 x w tygodniu kolo kodzinki a organizm sie domaga ;) no iczasem zeby sobie ulzyc to go trzeba jakos oszukac ;)
ogolnie daje rade jest ok czasami ten glod nawet motywuje ale czasami nie ;)

Zmieniony przez - darek290976 w dniu 2014-09-15 20:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Orzechy też mozesz sobie przegryźć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki i plecy w superseriach

Następny temat

Stojak do przysiadów - jak toto działa?

WHEY premium