SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

głód po mct

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hey
wczoraj zacząłem pić gainera Olimp MCT w sotosunku 30g do 300ml mleka odtluszczonego.

mam takie dziwne wrazenie a wlasciwie mimo stosowania diety po wypiciu gainera za jakies 30 min strasznie zaczyna mi sie chciec jesc. Dzis w nocy musialem sie nawet budzic bo mnie brzuch z glodu bolal, w szkole bylo podobnie.

kupujac go myslalem ze bedzie podobny do innych gainerow bedzie zaspokajal chec jedzenia w przypadku gdy nie mozemy czegos zjesc i bedzie traktowany jak pelnowartosciowy posilek. NIestety sie mylilem po tym gainerku jesc mi sie chce duzo bardziej.

czym moze byc to spowodowane?
czy moze miec na to wplyw ze np zmienilem sposob treningow z 5 w ciagu tygodnia do 3 ??



Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi
__________________
http://www.bmav.net  << mY wWw

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=124223  <<< Flash SFD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
mozesz spróbowac zjesc troche błonnika wtedy będziesz czuł sie syty, takiego gainera to sie wypije i zaraz głodnym sie jest, to taki malutki posilek.

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Bo to nie jest pełnowartościowy posiłek. I jak dla mnie wlaśnie o to chodzi...jesz normalne posiłki i do tego pijesz odżywki ktore nie sycą a dodają składników odżywczych...powstaje nadwyżka kaloryczna a żołądek nie jest rozepchany.




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Dokładnie - jeśli zastąpiłeś posiłek gainerem a przed nim nie jadłeś nic powiedzmy przez 2-3 godziny to nie ma się czemu dziwić. Ja kiedy naprawdę nie mam czasu zjeść pełnowartościowego posiłku to wypijam gainera...jednak nigy nie samego! Zawsze coś tam jeszcze dorzucę (owoce itp.) Sam gainer przeszedł by przeze mnie jak woda.



Zmieniony przez - dorian85 w dniu 2004-01-29 16:50:34

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam tylko ze wiekszosc kalori w plynne nie syci, poniewaz nie sa przetwarzane w ten sam sposob co kalorie z pokarmow stalych.
Plynne kalorie nie sa rejestrowane przez organizm czy mozg.
Np. sok pomaranczowy pije sie latwo i przyjemnie, a osrodek regulacji apetytu z mozgu(podwzgorze) moze nie miec czasu, by zarejestrowac obecnosc w nim weglowodanow.


McRaYvEn
"Nikt nie moze cie zranic bez twojej zgody" Eleonora Roosvelt

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2006-12-28 23:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
"kupujac go myslalem ze bedzie podobny do innych gainerow bedzie zaspokajal chec jedzenia "

hm a jakie niby gainery zaspokaja glob,ja takiego jeszcze nie mialem no moze universala cos tam syca slyszalem ale reszta nie za bardzo...temu dobrze dodac jak bylo wspomniane jakies owoce...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
U kazdego jest inaczej!
Ja np. jak wypijalem Mega Mass-a zaspokajalem swoj glod na jakies 2-2,5h.



Pozdrawiam

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Odżywki maja na celu generalnie wzbogacanie diety w składniki odżywcze i energetyczne. Nie powinny natomiast stanowic zamienników posiłków. Pokarmem płynnym trudno zaspokoić głód, gdyż nie powodują one rozciagania sie ścian żołądka i w ten sposób nie dają uczucia "pełności". W ścianie żołądka znajdują sie specjalne mechanoreceptory za pomocą których przekazywane są specjalne sygnały motoryczne (powstajace podczas obkurczania i rozszerzania żołądka) do podwzgórza, i to hamuje apetyt. Oczywiscie teorii dotyczacych uczucia sytości jest wiele.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysokotłuszczowa

Następny temat

Arginina - konkretne pytanko

WHEY premium