SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GIEŁDA SPRZĘTU !!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 509086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2122
BOLESŁAW MOŚKA
UL. 1-EGO MAJA 4
43 - 190 MIKOŁÓW
Buty trójbojowe (kom. 692 738745),ja kupiłem u tego gościa pas do trójboju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
to wie ktos gdzie mozna przez neta kupic taki pas ? taki jak ten za 80zl na inzer akcji ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5571
chlopaki na www.rzeznia5.com kupowali pasy i z tego co wiem kupili z 2-3 roznych sklepow internetowych. troche tego jest ;) zapytajcie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2178
Siema

Chce przeprowadzić małe "badanie rynku"
Otóż w niedalekiej przyszłości planuje kupić swoją pierwszą koszulkę do wyciskania, myślę że miałby to być jeden modeli Titana
Jednak nie wiem jaki wybrać rozmiar i (o ile ktoś ma na sprzedaż) zorientować się w cenie używanej, lecz w bdb. stanie koszulki. Nie wiem czy dobrze myślę ale interesowała by mnie F6

Waga: do 90kg, nie więcej, bo na zawodach zawsze staram się być w tej kategorii.
Obw. ramienia: 41cm napinając, ok 34cm bez... chyba dobrze mierze
Obw. klatki: 108cm bez napinania
Wzrost: 183cm

Z tego co patrzę na goodlifcie, to mój rozmiar, taki optymalny to 44, jednak nie jestem w tym zbytnio zorientowany, więc mogę się mylić.

Czekam na odpowiedzi, doradzanie, ew. oferty
Jestem otwarty na wszelkie propozycje, mam nadzieje że coś doradzicie

http://www.sfd.pl/Koszulka_do_wyciskania-zrób_to_sam!-t439614-s2.html "Koszulka" do wyciskania...
Zrób to sam! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Dla ciebie jako poczatkujacego to najlepsza bedzie 44. Wybór modelu F6 czy FURY zalezy przede wszystkim od tego jak prowadzisz lokcie: F6 srednio, wasko, FURY - dosc szeroko.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2178
Dzięki za odpowiedz
Co do prowadzenia łokci to najbardziej pasuje do mnie 'średnio'
Czyli F6 by się nadała

Tak więc czekam na jakieś oferty
pozdrawiam

http://www.sfd.pl/Koszulka_do_wyciskania-zrób_to_sam!-t439614-s2.html "Koszulka" do wyciskania...
Zrób to sam! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5571
dziko a nie jest aby tak, ze f6 dla moskujacych, a fury dla niemostkujacych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Sprzedam Titan centurion ngx super+ rozmiar 44.Byl uzywany tylko raz ale okazal sie zamaly.Sprzedam lub zamienie na wiekszy rozmiar.W razie pytan pisac na gg:1625453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Brzyt zgadzam się z Tobą. Przynajmniej tak jest w teorii, że F6 dla mostukjących a fury dla płaskich. Co do prowadzenia łokci to bym polemizował z Dzikiem bo to chyba kwestia "trenera". Mój mi każe w F6 jak najszerzej prowadzić Dziko ma za trenera świetnego wyciskacza....mój też jest jednym z lepszych, więc ciężko stwierdzić. W każdym razie ja w F6 prowadzę łokcie jak najszerzej i dobrze mi się wyciska

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Panowie wtrącę swoje pięć groszy.Tak naprawdę aby dobrze dobrać koszulkę pod siebie,pasuje wywalić dużą kasę i poprostu próbować.Kupowanie używanych różnego typu,nie daje dokładnego rozeznania.Każda używka będzie w innym stopniu rozciągnięta,i przez to zarówno technika jak i wynik może nie być taki jak przy nówce.

Ja wyciskam praktycznie w każdej koszulce/F6,FURY,KATANA,RAGE,RAGE-X,PHENOM,METAL itd/i są odczuwalne różnice ,ale nie było takiej w której nic nie zrobiłem.Jest różnica w komforcie i w sposobie wyciskania,ale uważam że w każdej koszulce można się nauczyć wyciskać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWODY W POLICACH :)

Następny temat

Do Wzorka

WHEY premium