SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Wzorka

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Wzorek mam pytanie czy zakupiłeś już koszulkę Rage X , jeżeli tak to co możesz o niej praktycznego powiedzieć, czy jest lepsza od rage i tytana fury ,czy może warto poczekać za tytanem SHP pytam sie bo zastanawiam sie nad zakupem w/w koszulki
p.s. dzięki za link do taniego sprzętu

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
WITAM CIĘ KOWALIK
Nie kupiłem koszulki RAGE X ponieważ dowiedziałem się że jest ona szyta z tego samego materiału co RAGE ,tylko jej krój przewidziany jest dla zawodników robiących duże mostki.A ja takiego nie robię,więc wybrałem RAGE,a efekty były dla mnie zaskakujące poniewaz zrobiłem w niej RP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Ale w tytanie zdaje sie że wyciskałeś troche wiecej tylko jak sam przyznałeś były pewne problemy natury technicznej.

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Rzeczywiście TITAN dokładał mi 40 kg i dawał większego kopa z dołu,ale miałem problem z uzyskaniem za każdym razem poprawnego boju.Srednio na trzy do czterech prób ,jedna max dwie były udane.Dlatego zmieniłem na RAGE.Na PP Werbkowice rozmawiałem z Mirowskim i on również miał dylemat w jakiej koszulce startować na MŚ ,ale też zauważył że TITAN daje mu więcej i jednak będzie startować właśnie w nim.
Z moich doświadczeń z TITAN-em zauważyłem ,że wcale nie trzeba kupować ekstremalnie dopasowanej koszulki żeby zrobić dobry wynik.
Dlatego mam zamiar kupić jeszcze większy rozmiar i spróbować ponownie.
Aktualnie mam TITAN 48 który jest przewidziany na wagę 100 kg,ale miałem też 50 która przy próbie dołożyła mi najwięcej ,lecz posłuchałem pomagających kolegów że jest za dużai i się jej pozbyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Patrzę w tabela i 48 jest raczej na 110 ale te dane sa raczej wybitnie orientacyjne. Nie ma twoich parametrów w profilu pewnie górę masz jak trójboista ze 110. Odnośnie numeracji to mam złe doświadczenia, miałem koszulkę 48 od M.Ł. i zakładałem ją jak koszulę nocną ,sprzedałem koledze o wadze 135 kg i uważam że jeszcze dla niego jest za duża choć jest zadowolony z efektów(notabene wpakowaliśmy go w 50 ale 200 nie mógł ruszuć z dołu), pózniej zakupiłem drugą 48 i dawała mi 40-45kg ale również zakładałam ją sam z małymi problemami. Z uwagi na to że PP.w TS miał byc u nas i chciałem ją najlepiej wykorzystać możliwości jakie daje sprzęt,zamówiłem 46 w której już raz wyciskałem i dawała mi ok 50kg(ważyłem wtedy trchę mniej 108kg).Okazało się że jednak jest trochę ciasna i sztanga leci na szyję i z tego punktu ani dudu. Po kilku razach chyba się rozciągneła i zaczeła całkiem przyzwoicie pracować. Ostatecznie zdecydowałem się na start w tej koszulce co z perspektywy czasu okazało się błędem, pomimo porwawy wyniku o ok 10kg uzyskałem wynik gorszy niż w 48 na poprzednich zawodach. Więc coś chyba w tym jest że ciaśniejsza nie musi być wcale lepsza. Na pewno miałeś do czynienia z dużą większą ilością koszulek, i czy ty lub twoi zawodnicy mieli podobne problemy do mnie: koszulka opisana jako 48 okazywała się co najmniej 54-56, czy skok pomiędzy kolejnymi numerami (tytan ) jest az tak duży ( jedna superciasna, numer wyżej zakładam sam.) Czy na podstawie twoich obserwacji, jeżeli robie duży mostek byłbym w stanie osiągnąć lepszy wynik w tytanie f6 lub rage x. Ostatnie pytanie nie związane ze sprzętem dlaczego nie ma Radwańskiej w reprezentacji ma Mś . Z góry serdecznie dziękuje za pomoc , soga przyznałem ale nie wiem czy już nie dawałem wcześniej i może nie poszedł.
Pozdrawiam.

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Jeśli chodzi o koszulki od M.Ł to miałem ten sam przypadek,a mianowicie sprzedał mi 48 w którą mogłem się sam ubrać.Zamówiłem TITAN 48 i 50 przez kolegę w U.S.A ,,po otrzymaniu paczki okazało się że 48 była ciasna w łapach,a 50 dobra w łapach ale niezbyt dopasowana(dlatego za radą kolegów sprzedałem ją,a teraz żałuję).TITAN 48 odcina mi dopływ krwi do rąk i niemogę docisnąć ciężaru.
Jeśli robisz duży mostek zdecydowanie proponuję F6 ,nasza zawodniczka Edyta Bosak właśnie w takiej teraz startuje i osiąga bardzo dobre efekty.
PRZY OKAZJI POZDRAWIAM EDYTKĘ ,JEŚLI TO CZYTA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Radwańska jest w składzie kadry ,tylko na koszt własny

ZOBACZ SAM

NAPISANE PRZEZ ROMANA SZ.
--------------------------------------------------------------------------------

NA KOSZT ZWIAZKU PZKiTS
1.kat.52kg Krzysztof Wrona 150kg I-III miejsce
2.kat.56kg Krzysztof Owsiany 157,5kg I-III miejsce
3.kat.67,5kg Paweł Pracownik 210kg I-III miejsce
4.kat.82,5kg Jan Wegiera 260kg I-III miejsce
5.kat.90kg Wiesław Grabski 252,5kg I-III miejsce
6.kat.+125kg Dariusz Mirowski 322,5kg I-III miejsce
KOBIETY
7.kat.44kg Jstyna Kozdryk 90kg I-III miejsce
8.kat.75kg Monika Biernacka 140kg I-III miejsce
9.kat.90kg Anna Śliwińska 160kg I-III miejsce
10.Trener Kadry
11.Sedzia
NA KOSZT WŁASNY
1.kat.56kg Jadwiga Radwańska 102,5kg IV-VIII miejsce
2.kat.75kg Łukasz Gąsienica-Samek 222,5kg IV-VIII miejsce
3.kat.82,5kg Remigiusz Wołłejko 230kg IV-VIII miejsce
4.kat.100kg Krzysztof Bożyczko 252,5kg IV-VIII miejsce
5.kat.100kg Stanisław Makowski-Gąsienica 250kg IV-VIII miejsce
6.kat.125kg Piotr Pawlik 240kg IV-VIII miejsce

Najnowszy skład kadry na MŚ ustalony po Pucharze Polski!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
WZOREK bardzo dobrze, że jedziesz (zawsze jakieś punkty wpadną do klasyfikacji drużynowej a może nawet będzie miłe zaskoczenie będe trzymał za Ciebie kciuki.!!!

Tylko zastanawia mnie czemu nie ma nikogo w kat. do 60kg?Herman nie jedzie?

Pozdrowienia!!!

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Czy pojadę to się okaże dopiero po przeliczeniu mojego budżetu na rok 2004,ponieważ koszt wyjazdu za swoją kasę to 3500-4000 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Klasyfikacja drużynowa obejmuje sześC najlepszych wyników ,a tylu właśnie jest tzw.pewniaków.
A zatem moje punkty nie liczyłyby się do całości ,chyba że byłoby pudło.
Ale jeszcze niema zgłoszeń Ruskich ,a niektórzy z kat 110 często startowali w 100,i tym razem mogą w ostatniej chwili przeskoczyć do tej kategorii,a są mocniejsi odemnie.
Myślę że za rok będę miał poco jechać na MŚ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Ok. należało by jeszcze dopracować zgłoszenia na IPF

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GIEŁDA SPRZĘTU !!!

Następny temat

analiza techniki w podnoszeniu ciężarów

WHEY premium