SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GIEŁDA SPRZĘTU !!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2068
Kupie koszulke wg inzera rozmiar 40 wzrost 174 waga 66-70 klatka 103 biceps 34

Nie ocenia sie ludzi po tym kim sa co zrobili tylko po tym czym sie dziela z innymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2449
(Koszulke sie dobiera przede wszystkim według rozmiaru reki.34 w bicepsie to koszulka rozm 34 lub 36 choc bedzie troche luźna) to taka mała dygresja bo mialem kumpla który mial w rece 41, 100 kg wagi 175wzrostu 125 w klatce, a kupil koszulke rozm 48(tytan) i sam sie wnią ubierał co wygladało komicznie. Koszulka dala mu opór na samym dole.5 kg z niej wyciągnął i to było wszystko

Niech moc będzie z wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2619
No ale nie zapominaj ze Titan i Inzer roznia sie numeracja.To co piszesz ze 34 reka to 34-36 rozmiar sprawdza sie mniej wiecej w Rage alre Titany maja inna numeracje.Temu 48 Titanowi odpowiadalby Rage 50 stad taka "ciasnota" tej koszulki w przypadku ktroy przytoczyles :):):)

Profesjonalisci zbudowali Titanica, amatorzy arke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270
41,5 w bicepsie, 118 w klatce, 175 wzrostu- jaki to bedzie numer koszulki i kostiumu w inzerze a jaki w tytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Killer25
W takim razie jaką Twoim zdaniem powinien włożyć koszulkę,ten koleś o którym piszesz wyżej ? Może 42 ?


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2006-01-30 18:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2068
Dowiem sie czy są jakies koszulki na mój rozmiar

Nie ocenia sie ludzi po tym kim sa co zrobili tylko po tym czym sie dziela z innymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
PaKeRzY
Co ty taki nerwowy jesteś,to jest temat w którym składa się oferty kupna lub sprzedaży i grzecznie czeka na odpowiedż.Jeśli przez jakiś czas nikt nie odpowie to znaczy że nia ma nic dla Ciebie.
A tak swoją drogą to nie napisałeś jakiej konkretnie koszuli szukasz ?


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2006-01-30 18:59:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2068
Najtańszą najlepiej by był TITAN bo podobno sporo lepszy od INZERA ale nie wiem w sumie dla mnie na poczatku bez róźnicy byle byla do wyciskania

Nie ocenia sie ludzi po tym kim sa co zrobili tylko po tym czym sie dziela z innymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2619
Badyl81...Ja przy zbliżonych rozmiarach ręki miałem koszulke RageX 44 i sądze że ona właśnie będzie dla Ciebie ok.Odpowiadał by temu Titan nr.42.Przy założeniu że będą to koszulki nowe bo używane już się rozciągają i różnie to bywa.Co to kostiumu to nie podałeś rozmiaru uda i ciężko coś doradzić.Ale powiem Ci,ze w moim przypadku Hardcore 32 był zbliżony rozmiarem do Centurion nr.36.Ale nie dają głowy że taka jest właśnie różnica numeracji tych kostiumów.U mnie tak po prostu było,choc za 1 razem ledwo wcisłem Centuriona.Potem sie dopasował (czyt.rozciągnął).
Pozdrawiam

Profesjonalisci zbudowali Titanica, amatorzy arke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2449
Jakie 42?Skoro pisze ze ma w lapie 34 to najlepiej jak by mial 34 rozciagnieta lub 36 nową

Niech moc będzie z wami!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWODY W POLICACH :)

Następny temat

Do Wzorka

WHEY premium