SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GIEŁDA SPRZĘTU !!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 508979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Jak będziesz coś wiedział więcej daj znać,
Swoją drogą podrzucisz mi link do tej strony na FB? Bo nie mogę tego znaleźć

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wpisz sobie giełda sprzętu (trojboj i wyciskanie).

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
maxwell1
Jak będziesz coś wiedział więcej daj znać,
Swoją drogą podrzucisz mi link do tej strony na FB? Bo nie mogę tego znaleźć


Poszło na priv....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Odsprzedam ochraniacze neoprenowe Monster czerwone na łokcie, rozmiar XL
Używane dosłownie 4 razy, nie podeszły mi jednak.
100zł + wysyłka lub jak Warszawa to dowóz gratis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 144 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2396
Sprzedam dwa monstery pomarańczowe do wyciskania. Jeden pierwszej wersji (+60kg) rozmiar L, wchodzi na chłopa wagowo do 85kg oraz drugiego drugiej wersji (+80kg) rozmiar L większy jest od tego pierwszej wersji dzięki czemu ktoś o wadze 90kg może wycisnąć w nim. Monstery były używane tylko na zawodach, 1 wersja z 5 razy druga 3razy. Stan ich oceniam na bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
Thepejsik1
Sprzedam dwa monstery pomarańczowe do wyciskania. Jeden pierwszej wersji (+60kg) rozmiar L, wchodzi na chłopa wagowo do 85kg oraz drugiego drugiej wersji (+80kg) rozmiar L większy jest od tego pierwszej wersji dzięki czemu ktoś o wadze 90kg może wycisnąć w nim. Monstery były używane tylko na zawodach, 1 wersja z 5 razy druga 3razy. Stan ich oceniam na bardzo dobry


To jest model ORANGE zwykły , czy ORANGE EXTREME ?
Jaka cena ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 144 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2396
Jeden jest Orange zwykły czyli pierwsza wersja, drugi to Orange extreme 2. Za 1 250zl a za 2 400zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 169 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18597
Również sprzedam gumy monster do wyciskania. Klasyczny pomarańczowy rozmiar L użyty 3 razy i czarny rozmiar L. użyty na 4 treningach. Komplet za 350 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
Szkoda że Macie takie małe rozmiary .... bo własnie dzisiaj zamówiłem nowego ORANGE EXTREME 2 ...XXL

Mam jeszcze ucznia który chciał EXTREME 2 , ale sam nie wiem jaki rozmiar....teraz ma czarnego L i jest lekko luźny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 144 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2396
Extreme 2 jest luźniejszy sporo od 1wersji i nawet deko większy jest ten extreme 2 od zwykłego pomarańczowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWODY W POLICACH :)

Następny temat

Do Wzorka

WHEY premium