SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC W KUPNIE SPRZETU..

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Witam potrzrebuje pomocy w zakupie sprzetu do trojoboju silowego..Startowalem dotychczas tylko w Wl w 82,5kg teraz bede juz w 90kg. Moja waga to 86-88 kg w pasie mam ponad 90..Koszulke jaka uzywam do wyciskania ti Katana Titan a/s 46 roz.Teraz potrzebje kupic strój do siadów i martewgo caiagu(sumo)oraz bandaze.. doradcie mi cos.. jaki sprzet? jakiej firmy?jaki rozmiar i za ile to wszystko..?dzieki z gory. Dotychcasz bez stroju wyniki to Wl 170kg tech zal na zawodach MC 200kg na treningu 140kg/2 ruchy w przysiadach.. wiez ze slabo ale to dopiero poczatek..

Erwin!GO!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
dzięki za informacje.w takim razie muszę się z nimi skontaktować i dowiedzieć się co i jak...swoją drogą mamy w Polsce straszną biedę jeśli chodzi o dostępność sprzętu do TS:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Do nauki siadów i ciągów INZER MAX DL rozmiar 32 lub 33 i bandaże inzera(czerwone). Jak nauczysz się w tym siadać to potem proponuję ekstramalnie dopasowanego centuriona/super centuriona firmy titan(rozmiar 36 lub 38) a do ciągów albo zostać przy MAX DLu lub wypróbować nowego titan velocity(rozmiar 36 lub 38)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
a jak koszt tego inzera Max DL .nowy?

Erwin!GO!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Z tego co widze uzywane kosztuja 300 zl ...co myslicie warto kupic nowy i uzuwac do ciagow i siadow..?czy na pierwszy raz uzywany i uzywac do tego i tego?

Erwin!GO!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nowy ~450zł Myślę, że zaopatrz się w używkę 32 i spokojnie możesz go używać do jednego i drugiego. Jak go zmasterujesz to najwyżej zaopatrzysz się w nówkę lub wskoczysz w titany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
a gdzie można nabyć bandaże na kolana inzera?wiem,że ze sklepem inzer akcja bywają problem i szukam jakiegoś innego źródła.ktoś z Was może pomóc?
i jeszcze jedno pytanie: czy stroje z-suit lub champion suit są warte zainteresowania dla początkującego zawodnika,czy lepiej od razu kupić np max dl o którym wspominaliście?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wprawdzie ja zrobiłem kilka treningów w Z-suicie ale myślę, że spokojnie możesz zakupić MAX DL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
rozumiem.czyli jednak z mojej wersji oszczędnościowej nic nie wyjdzie.a mógłbyś mi jeszcze powiedzieć gdzie mogę zdobyć te bandaże inzera?wszyscy je mają,a ja za nic zdobyć nie mogę.aha i jeszcze jedno-w innym temacie pytałem o obcisły strój na zawody; masz jeszcze do takich dostęp?pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Na tej stronie gościu może mieć wełniaki: herkulesstrong.pl/
Ja swoje inzerki brałem ze strony inzer.akcja.pl

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-10-26 20:15:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
dziękuję Ci bardzo.teraz pozostał mi tylko wybór pomiędzy bandażami THP a Titanium. a mógłbym mieć jeszcze kilka pytań(wybacz,że tak Cię męczę,ale po prostu nie mam kogo się poradzić,a na forach różni ludzie,różnie piszą i ciężko mi wyciągnąć jednoznaczne wnioski).
1. jaki rozmiar tego stroju do mc/przysiadów?ważę pomiędzy 78 a 82,przy wzroście 178.teoretycznie tabele rozmiarów są na stronie i pasowałby 32,ale nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii i nie jestem pewny
2. jaka koszula do wyciskania byłaby najlepsza na dobry początek?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
1. Rozumiem, że chodzi Ci o sprzęt inzera. W takim razie MAX DL rozmiar 31 lub 30. Dla mnie 29 na starcie jak ważę 67,5 jest za luźny. Proponuję na początek wziąć rozmiar mniej niż przewiduje rozmiarówka a gdy nabierzesz doświadczenia to 2rozmiary mniej lub kostium Centurion/Super Centurion z Titana.

2. Koszulka F6 Tornado titana.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚJ w TS Brazylia Ribeirao Preto-SP, 07-12.09.2009

Następny temat

Co z Jarkiem Dymkiem?

WHEY premium