SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERY - zapraszam

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 523
Ważne pytanie do Czarnuchok.Czemu płatki owsiane są lepsze od kukurydzianych?W sumie kukurydziane maja wiecej węglowodanów. I jeszcze jedno. Czy ktoś może wie jaką pojemność ma miarka zamieszczona do Super Weigh Gainer 4000 Olimpu?Na powier zone napisali że ma 19g, na miarce jest oznaczenie do 30g a mi osobiści wychodzi, ze jest to ok. 25g?! To bardzo wazne.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
na miarce sa ml - mili litry




NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
..::Oby Wam się dobrze działo, a że działo to armata - to by Wam się armaciało::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 891


Czesc,
1. Trener na silce polecil mi gainera Power Gym by Multipower, co o nich myslicie bo na forum jest b. malo info o Multipower? Czy 15 g tluszczu to nie za malo? Nie znam sie na gainerach, zawsze cwiczylem naturalnie ale ostatnio w zwiazku z dobra forma postanowilem troche sie wspomoc.
2. Czym roznia sie wyroby Multipower od Power Gym by Multipower?
3. Czy zamiast Power Gym by Multipower nie lepiej wziac Mega Mass 2000 (z tego co widzialem ma wiecej bialka 21g chyba).

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 891
Chodzilo oczywiscie o to czy 15g bialka w 100g gainera (a tyle maja te gainery) to nie za malo?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
"Czemu płatki owsiane są lepsze od kukurydzianych?W sumie kukurydziane maja wiecej węglowodanów."

płatki owsiane mają więcej błonnika, witamin i minerałów, mniej cukrów prostych i są tansze

sekret:
1.gainer power gym to przecietniaczek wsrod gainerów (mało bialka.. średniej jakości + wyysoka cena..) lepiej kup mass xxl Treca (za 6kg zapłacisz tylko 180zł) lub SMP Hiteca w promocji (3 kg po 99zł)
2. power gym to seria produktów firmy Multipower - ponoć same niewypały..
3. możesz wziaść mega mass2000 ale wyjdzie dorżej od.. patrz ad.1






Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> wszystko o gainerach, pomoc w wyborze,dawkowaniu i diecie - sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 523
Na miarce SWG 4000 są mililitry? a na co mi one? Ile to jest gram? Jem tego gainera od 2 tygodni i nie mam pewności jakimi dawkami się szprycuję... pomocy!!!



Zmieniony przez - HHman w dniu 2004-01-27 08:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co sądzicie o SUPER WHEY GAINER 4000 OLIMPU ???

Najważniejsze to ćwicz, ćwicz i ćwicz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1825
Siemano. Mam 16 lat waże 65 kg i ćwicze od 2 lat. Chciałby zacząć brać odżywki. Poradcie co najlepiej na masę mięśniową i jakie dawki. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
na tym etapie najlepszym wyjsciem bedzie dla ciebie zbilansowana dieta; sadzac po profilu nie jest ona cyba zbyt dobra; tu znajdziesz wskazoowki, jak ja ulozyc:

* https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89657
* https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39176
* https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408

w razie potrzeby, jesli nie uda sie tobie dostarczyc potrzebnej ilosci makroskladnikoow, dorzooc gainer/bulk/bialko+carbo/bialko
ploos komplex witaminowy

dawki zalezne beda od tego, czego akoorat i w jakiej ilosci bedziesz mial niedostatek

i to tyle





artystyczny leniwy' trawikoos
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 523
No to ile gram miesci miarka dołączona do Super Whey Gainer 4000 Olimp? To naprawdę istotne.Proszę o szybką odpowiedź!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminogen

Następny temat

Spalić tłuszcz--ochronić mięśnie...

WHEY premium