SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERY - zapraszam

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
JohnySkar, nic nie gwarantuje przyrostów, nawet najlepszy koks a co dopiero gainer z 15% zawartością białka i paroma dodatkami.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 404
Witam. Z mojej strony propozycją będzie taki mały mix. Gainerek to Top Mass Olimpu, do tego tanie aminy - megabola w tabletkach 350 szt. za...grosze :) + l-glutaminke + kreatynke ( creapure np. olimpa lub jak kogoś boli portfel kreatyne megabola 99.99 % czystości)+ d-ribose np. olimpu. Zamiast Top Mass z niskobudżetowych można zaaplikować sobie Mass Gaina megabola, ma w swoim składzie niewiele cudów ale zawiera nukleiny które w połączeniu z d-ribosą porpracują troszke na naszą sylwetke. To apropo gainerów. Można zażerać jakieś konkretne, a można poprostu "dopalić" te tańsze...nara..

HMB

HMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4576
witram chcialem sie zapytac co sadzicie o gainerze fast gain 3100 bo sie zastanawiam nad tym ale nie wiem czy sie oplaca bo chcialem zakupic to albo to i nie wiem czy warto zainwestowac czy nie lepiej by bylo olumpu miec 3 kilo a nie fast gaina 3100 2,3 kg i zaplacic drozej! poradzcie mi i powiedzice czym sie rozni fast gain od hard gaina i czy mozna porownywac te 2 produky dzieki

Johnyskarbony

Johnyskarbony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
fast ma 15% białka + volumizery
hardfast ma 25% białka + więcej volumizerów

jak zaczynasz przygodę z siłownią to nie baw sie w kosztowane gainery - kup sobie Olimpu 4,5 kg i bedzie ok

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 404
Ale tak wogóle to proponuje się zluzować bo wchodzi na rynek i będzie gdzieś w okolicach grudnia whey gainer 25 nutrenda. Z analizy wynika że to będzie naprawdę coś konkretnego, a znając nutrend nie narzucą zbyt dużych cen. A tak apropo to ich poprzedni whey gainer, zwłaszcza paka 6 kg jest dosyć dobrą alternatywą dla tych droższych. Coprawda białeczka jest nie dużo a i hydrolizatów nie ma na full ale zawsze można go dopalić jakimiś aminami i już będzie spoko.

HMB

HMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZE WITAM

MAM KUMPLA KTORY CHCIAL POPRACOWAC NAD SWOJA NIEWIELKA MASA - MA ZAMAR KUPIC GEINERKA ZAPROPONOWALEM MU OPTIMUMA SERIOUSA MASSA - CZY DOBRZE UCZYNILEM ??? I CZY WYSTARCZY GO BRAC TYLKO DWA RAZY DZIENNIE TAK JAK JEST NAPISANE NA OPAKOWANIU - HELP


DZIEKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
hmb - odnośnie Wheya 25 to widziałem go jakieś pół roku temu - w PL czeka na przejście wszystkich testów,sanepidu itp. będzie zapewne w ofercie za o max 3 miechy - cena za to może byc nieciekawa - otóż wg mnie jest to identyko gainer jak WHEY GAINER z dosypaną ilością WPC - boje sie zeby nie było to prawdziwe bo szkoda mieszać 25%WPC z dekstrozą w większości

w WHEY GAINER Nutrenda na 100 g odżywki jest 12% białka (12g) i na 72 g węglowodanów aż 68 g to cukry!!! nie dajcie zwieść sie cenie...
WHEY GAINER 25 Nutrenda na 100 g będzie miał 25% białka i 68g węgli z czego już "tylko" 40g to będą cukry... + witaminy

cena za 3500 g będzie zapewne ok.110-130zł
tu macie wiecej o WG 25 - http://www.nutrend.cz/nutrend/whey_gainer_25.htm
odnośnie firmy nutrend - niedługo wyjdzie w PL HMB i pare innych rzeczy - mam nadzieje że i także ich białko WHEY PROTEIN 85 (85%WPC,3%węgli,1%tłuszczy)


Co do Serious Mass - jest to bardzo dobry gainer - jednak mało w nim białka - wiadomo przy pracy przyda sie troche białka - dlatego dokup do tego opakowania (pewnie masz 5,5kg) 750g WPC Olimpu lub Treca (bezsmakowe) i wsypcie do opakowania i zmieszajcie - wtedy będzie ekstra
dziennie bierz śr.150-300 g gainera w 2-4 porcjach w zależności od diety



Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4576
co sadzicie o megamass 4000 weider'a? warty jest swojej cemy? jest ktos kto go bral? prosze o wypowiedz!

Johnyskarbony

Johnyskarbony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
brat brał - tysiąc razy lepszy od nutrendowiskich gainerów - sprawdzona marka i firma - mska pycha (waniliowy)

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4576
a co mozesz powiedziec na temat efektow? byly przyrosty takich jakich sie spodziewal?

Johnyskarbony

Johnyskarbony

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminogen

Następny temat

Spalić tłuszcz--ochronić mięśnie...

WHEY premium