SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERY - zapraszam

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
to są dodatki do diety. dodawaj do posilkow szejki. 2-3x dziennie po 30-40g gainera.
w dni treningowe - dorzuc 80g gainera po treningu

bialko
- przed snem 25g z woda/mlekiem

kreatyna
5 g rano na czczo codzien
+ 5g po treningu z gaienerem

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
a tak apropo, moge pic kreatyne z bialkiem zaraz po treningu czy lepiej po treningu kreatyne z samymi weglowodanami (czyt, gainer)?
pozdrawiam

bialko mam whey protein koncentrat bialka serwatkowego z treca
a gainer to mass xxl tez treca

reszta jest milczeniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
piszesz że kreatyne rano na czczo i tu sie zgodze i ze po treningu też ale razem z gainerem chyba sie nie powinno bo z tego co wiem (chociaż niedużo wiem) kreeatyne powinno sie zawsze na czczo przyjmować bo jak nie to organiz niezdąży jej przetransportować (dla lepszego transportu pije się kreatyne z glukoza chyba bo wtedy uwalnia się jakas tam substancja i jest lepszy transport) a jak kreatyna w krutkim czsie nie zostanie przetransportowana z żołątka to sie zamieni w fosfokreatynę (która cyba jest do niczego)to raczej zaraz po treningu powinienem kreatyne a dopiero za jakieś 20nim gainera. nie wiem czy to con tu napisałem jest prawdą ale tak myślę i jeżeli jestem w błędzie to prosze wyprowadzcie mnie z niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
weglowodany z gainera beda dodatkowym transporterem dla kreatyny, a przyjmowanie dawki wegli od razu po treningu jest konieczne, w celu odnownienia poziomu glikogenu.
mala ilosc bialka nie powinna przeszkodzic w transporcie kreatyny.

mozesz brac kreatyne przed mozesz po. jak chcesz

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 838
Pewnie już były wartościowane poszczególne gainery ale trochę tych stron jest a po 5 oczy już wysiadają ; ) Więc co wybrać: Biogenix Monster Mass 3kg, Olimp Mct 3kg, Trec Mass XXL 3kg czy Hi Tec'a Whey Mass Gain 3kg. Kwota 120-130 zeta jeśli w tym przedziale mieści się lepszy gainer a nie wymieniony to z chęcią poznam:) A jak w miarę tani sposóc uzupełnić białko ( z porduktów spoż. dostarczanych w diecie nie wystarcza) Czarnuchock wspomniałeś o ovopolu? Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 838
Sorry, że post za postem ale nie orientuję się jak edytować poprzedni post:/ Zastanawiam się nad tym która opcja byłaby lepsza:
1. Kupno Monster Mass'a Biogenix'a 3kg. a do tego Pro Longatum 1200g.(bądź Hi Tec protein 80 1000gr.)
2. Kupno bulka Olimp Profi Whey Mass 4kg.
Wychodzi całkiem podobnie co do dostarczania białka i węgli. Bo przy pierwszej opcji brałbym Monster'a 2 razy dziennie i raz dziennie dane białko reszta z diety. A bulka brałbym dwa razy dziennie. Chodzi mi o efektywność danych supli za czym idzie danej opcji o raz o jakość składników. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Czesc, po przeczytaniu z pierwszych stron dobrych opinii o fast gainie zdecydowalem sie na kupno cos z universala. Kupilem, jak to gosc okreslil, ich jeden z nowszych produktow tj. REAL GAINS. Czy ktos moglby mi powiedziec cos o tym? Czy dobrze wybralem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 641 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3683
a co sądzicie o gainerze MONSTER MASS Biogenixa? warto?

There`s only Techno Music !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Young Buck, to czy kupisz gainera i białko to zależy od tego jak skomponowane masz posiłki tj. jeżeli przykładowo twoje posiłki mają zbyt mało białka to białko i gainera/w razie gdy będziesz musiał zastąpić jakiś posiłek i po treningu/, jeżeli natomiast jesz zbyt mało posiłków lub są one ogólnie zbyt małe ale proporcje poszczególnych składników są dobre to kup tylko gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nie zebym reklamował
ale znalazłem kolesia na allegro ktory ma oryginalny amerykanski Mega Mass 4000.
nie tanio, ale dla wtajemniczonych to rarytas lub wspomnienie dawnych czasów!
http://allegro.pl/show_item.php?item=45602474 

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminogen

Następny temat

Spalić tłuszcz--ochronić mięśnie...

WHEY premium