SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERY - zapraszam

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
chodzi oto zebym nie proponował....ale zdecydowanie bardziej moo po drodze niz chito....
jesli ktos łapie fet..nie stosooje gaineroow..proste
jedyna słuszna odzywka dla takiej osoby to białko...stosowane progresywnie w kilku (4-6 koktailach)w ciagu dnia..zmniejszajac zarazem proporcjonalnie ilosc wegli w posiłkach ku wieczorowi..:)

potem pozostaje odpowiednie manipoolowanie podaza weglowodanoow i tłuszczu w kilkudniowych okresach ...na wypracowanie takiej metoy..ktoora prowadzi do starty tłuszczu i zarazem rozwoju tkanki..potrzeba czasu i wielu proob...jesli posiadzie sie taka umiejetnosc ....mozna dobrze wygladac bez koniecznosci zarzynania sie wielogodzinnymi sesjami aero.


bigger tm

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
to jak z tym ovo z gainerem, rozsadzi mnie?
no i ten chitosan- sa jakies alternatywne srodki, nie tak drogie?

pozdro

NO PAIN NO GAME

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
używał już ktoś MUS-L BLAST 2000+ bo kupiłem to tydzień temu i chce wiedzieć jak to działa i jak najlepiej brać ja pije 1 miarkę na 0.5 litra mleka dwa razy dzinnie

mikesz20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
Ja stosuje Gainera Mct olipmu i jestem cholernie zadowolony.

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
mam małe pytanko chce sie w jakiegos gainera zaopatrzyc w sklepie sfd tak czytam i wkoncu zglupialem na maxa.......doradz mi co lepiej wybrac : Whey Gainer (NUTREND) czy Mass Gain 20% (Megabol) odp z gory dzieki

Rosnąć w siłę

Rosnąć w siłę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
whey gainer z nutrendu bedzie lepszy. Tylko kup sobie z 6 kg.

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jeżeli naprawde nie masz już wyboru kupować innego gainera to wybioerz nutrendu i dokup jakiegoś białka (max 500g) najlepiej tego samego smaku co gainer i wsyp do pudła





Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
MUS-L BLAST 2000+ jest ok teraz na chacie mam czekoladowy smak. To jest moja najczesciej kupowana odzywka. Jest naprawde dobra. kup sobie do tego jak mozesz witaminki mlo sports one i glutamine treca i bedzie rewelacyjnie.

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
dzieki wiekjie chlopaki :P:P:P

Rosnąć w siłę

Rosnąć w siłę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kupilem ostatnio SUPER MASS z HI-TECA 3000g za 99zl. jak myslicie dobry wybor gosc w slepie polecal mi go mowil ze wiekszosci sie podoba. a wy jak myslicie? biore 1 dawke po 75g dziennie(bez treningu)po sniadaniu i 2 dawki po75g dziennie(z treningiem) po sniadaniu i potreningu. przewidziany przyrost masy na miesioc????????????????????????

co masz zrobic dzis zrob pojutrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminogen

Następny temat

Spalić tłuszcz--ochronić mięśnie...

WHEY premium