SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Frytki?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
Witam, jakis czas temu zmniejszylem wegle na korzysc tluszczy (jestem ekto i tych wegli bylo naprawde duzo) i w DT (gdzie przed i po treningu nie jem tluszczy) czasem ciezko mi nabic te tluszcze. Czy usmazenie frytek na oliwie z oliwek jest zdrowe? W sensie, obrac kilka ziemniakow, pokroic, oliwe na patelnie, podgrzac i dorzucic nasze frytki. Wszystko wliczone w bilans, od oliwy ktora sie wlalo na patelnie odjac ta ktora zostanie na patelni. Czy jednak oliwa nie jest juz zdrowa gdy sie ja podsmazy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
wojo zmc
Frytki łatwo się robi , wrzuć pokrojone ziemniaki na wrzątek posolony tak około do 2 minut mieszając a potem do rozgrzanego piekarnika na 180stopni i piec 20-30 minut i masz frytki bez dodatku tłuszczu.
Pozdrawiam

Ok, dzieki, sprobuje :)

n3cRo
Zezol jaka masz apke do liczenia tych kcal na telefonie. Bo szukam czegoś sensownego

Ja uzywam fitatu, na myfitnesspal do duzo funkcji trzeba kupowac premium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263285
wrzuć najlepiej zrzut calego jadlospisu
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Raczej nie robiłabym na oliwie, prędzej na oleju kokosowym. Ze względów zdrowotnych i smakowaych - oliwa ma dośc intenstywny smak.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-02-12 21:20:03
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
A tłuszczy nie włączasz w porze treningu bo? Czujesz dyskomfort podczas ćwiczeń?
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Oliwa do krótkotrwałych obróbek termicznych - jak najbardziej.
Frytki? Zależy jakie. Np: Z batatów lub opcjonalnie zwykłych ziemniaków będą ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
K_PS
wrzuć najlepiej zrzut calego jadlospisu

Dzieki ale nie chodzi mi tu o ocene diety tylko o taki posilek jak pisalem zakladajac temat.

deja vu
Raczej nie robiłabym na oliwie, prędzej na oleju kokosowym. Ze względów zdrowotnych i smakowaych - oliwa ma dośc intenstywny smak.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-02-12 21:20:03

Czyli takie frytki zrobione na oleju kokosowym bylby w miare zdrowym posilkiem i mozna by w miare czesto go dodawac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Pieczone będą lepszym wyborem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Generalnie nie smażę, bo trudno policzyć, ile tego tłuszczu naprawdę się zużyło. Frytki z batatów skropionych oliwą, czy ziemniaki pieczone, też skropione oliwą są extra.
3

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
Koniu151
A tłuszczy nie włączasz w porze treningu bo? Czujesz dyskomfort podczas ćwiczeń?

W sumie to... nie wiem... xD wiele razy slyszalem, ze tluszczy nie powinno sie, zwlaszcza po treningu i przez kilka miesiecy do tego sie stosowalem bez wiekszego zglebiania.


dudee
Pieczone będą lepszym wyborem.

Pieczone w sensie, ze bez dodatku tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
dudee
Pieczone będą lepszym wyborem.

deja vu
Generalnie nie smażę, bo trudno policzyć, ile tego tłuszczu naprawdę się zużyło. Frytki z batatów skropionych oliwą, czy ziemniaki pieczone, też skropione oliwą są extra.

Tylko, ze pieczenie chyba trwa dluzej od smazenie, podczas pieczenia oliwa nie traci swoich wlasciwosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
Śmiało możesz dawać tłuszcze i tutaj i tutaj, nie ma się czego bać, a i jak widzisz wiele to ułatwi.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tkanki tłuszczowej . POMOCY !!!!!

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 77kg

WHEY premium