SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny (trening w domu)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005
jeszcze raz prośba do moderatorów o zmiane tematu, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
fajne dziary Skoro zacząłeś chodzić na siłownię powinno być lepiej poza tym zapytaj o zdanie instruktora najlepiej ! A co do efektów to jest coraz lepiej (gonisz wujka ) PoZdr.

"Zjednoczeni w czerwieni WIDZEW ŁóDź"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
Słabo idź na profesjonalną siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2808
ivan na sucho nawet trawa nie rośnie :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005


I plecy jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9469
Generalnie mizernie plecy słabo klata mierne brzuch mizerny nie ćwiczony bicek mierny

misza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005


hm, brzuch akurat cwicze codziennie, jestem na 7 poziomie ABSu II + dodatkowe ćwiczenia, nie wiem dlaczego nie pomaga... a zdjęcia czesto nie oddają tego jak jest naprawde, co widać np u mnie po fotach

Zmieniony przez - Ivanhxc w dniu 2008-04-30 08:27:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7535
Przemiana jest na +, ćwicz dalej a będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 749
o stary, z tego co widze, powinieneś pomyśleć o czymś poważniejszym, nigdy nie chodziłeś na prawdziwą siłownię ? taką konkretną, chodzi o to żebyś załapał schemat.. wg w domu ćwiczyć mogą wyłącznie zawzięte osoby z jakimśtam doświadczeniem inaczej nie wykorzystują czasu i wysiłku jaki wkładają w budowanie sylwetki cóz , mogę życzyć powodzenia i szczerze polecam nawet miesięczny kontakt siłownią nie w warunkach domowych =d

Wszystko co przyjemne tuczy jest nielegalne niezdrowe albo nieetyczne(np przygodny sex)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 miechy pompek i 4 miechy siłowni

Następny temat

szykuje forme na debiuty 2008

WHEY premium