SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny (trening w domu)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005
Wiek: 23
Bic: 37,5
Wzrost: 184cm
Waga 82Kg
Staż: 13 miesięcy

Ćwicze w domu 3 razy w tygodniu po max godzinke, a ze sprzętu mam tylko dwa hantle, poczatkowo tylko 2 x 5KG przez jakieś 4 miesiące, potem 2x10 i obecnie dalej 2 hantle i 50 kilo obciążenia do tego, sam nie wiem jak z tymi postepami, raczej marnie jak przeglądam wasze fotki, no ale czekam na komentarze, pozdro











A te z przed miesiąca jakos:











Zmieniony przez - ivanhxc w dniu 2008-01-04 23:55:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005




Kolejna prośba do moderatorów o dopisanie do tematu "nowe foty str 7. Z góry dzieki pzodrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2668
Idz na normalną siłownie bo długo bedziesz się musiał męczyć

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Postep jak na dom bardzo dobry natomiast masz bardzo slaba klatke w porownaniu do reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jest tak zle patrzac na to od czego zaczynales i na jakim sprzecie, kup sobie laweczke i gryf i do roboty, efekty beda lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005
No niesty nie mam czasu własnie na siłownie, głownie to wynika z dojazdu, bo niestety nie mam nigdzie w pobliżu, najłatwiej mi ćwiczyc w domu. A co do klaty to "no własnie" strasznie odstaje od reszty i już nie wiem co mam robić, wiem wiem najlepiej siłownia, ale moze macie jakieś rady na moje warunki?? 2x25 jest, prowizorka ławeczki jest, ja cwicze 9 seri po 12 powtórzeń w czym są 3 różne cwiczenia, Może jedno ćwiczenie wałkowac do opru? co do gryfu posiadam tak owy, tylko, ze mój pokój to 3m na 3m i troche ciężko ze sztangą sie wpakować, ale myślicie ze to własnie brak ćwiczeń sztangą sprawia że klata tak kuleje? na innym forum znalazłem dużo fajnych alternatywnych ćwiczeń własnie na hantle, z góry dzieki za porady

Zmieniony przez - Ivanhxc w dniu 2008-01-05 00:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Co do klaty to problem tkwi zapewne tam gdzie zwykle ze cwiczysz taka technika ze robiac cwiczenie na klatke nie cwiczysz po prostu klatki tylko lapy i przod barkow.Tak ma 80 % poczatkujacych ze rosnie wszystko zamiast klaty a moim zdaniem wiaze sie to ze sposobem wykonywania cwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005
ja korzystam z tych ćwiczeń http://kulturysta.com/viewtopic.php?t=64&sid=a9300c5d582ef023cb7a95e62ca08256 ,może faktycznie bład tkwi w złym wykonaniu, bo skutki by się zgadząły klatka kuleje wszytsko naokoło rośnie, to jak sprawdzić czy dobrze wykonuje ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
robic je z glowa i z zaleceniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9469
brzuch i klata bardzo słabo dużo pracy przed tobą i sporo potu msisz jeszcze wylać aby dobrze wyglądać

misza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
nie rozumiem po co robić tatuaz z takimi wymiarami

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 miechy pompek i 4 miechy siłowni

Następny temat

szykuje forme na debiuty 2008

WHEY premium