SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Finały : I Mistrzostwa SFD Muscle Up

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Nic w regulaminie nie pisaliśmy o rodzajach drązków-tylko tyle by był prosty i ciagły.
Każdy drązek jest inny-bez sensu byłoby takie szykany wstawiać.
Jak ktoś uważa ,że na innym jest łatwiej-poszukać w okolicy gimnastyczny czy jakiś inny-i nie ma problemu-Wasz wybór sprzętu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 735
masti tu nikt nikogo nie szykanuje :) dla mnie to tylko motywacja, żeby na zwykłym pocisnąć większą ilość ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
Szykuje się ostra i bezpardonowa walka ;-p Wszystkim finalistom życzę "obtartych odcisków" i zdrowej sportowej rywalizacji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Życzę Wam wszystkim, drodzy konkurenci (;P) powodzenia! I czekam na Wasze filmy;)

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Można wrzucić dwa filmy, dlatego nie ma co się pierniczyć i możemy wrzucić już po jednym. Dzisiaj już coś chciałem nagrać, ale coś miałem za duże zakwasy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
Mariusz zrób małą przerwę, żeby były siły jak należy.

Nie ważne co umiesz, ważne jak potrafisz to wykorzystać. (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 735
ja od razu powiadamiam, że mój filmik będzie stosunkowo późno, ponieważ leczę kontuzje, ale zdąże nakręcić 2 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699751
lepiej późno niż wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 735
Ja się wywiązuje ze startów z takich eventów, chociaż miałbym miał zrobić mało to i tak wrzuce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
I o to chodzi...:)

Co do szykan-uzyłem tego słowa w znaczeniu- szykany:wymogi,warunki,zasady,wymagania...:)

Ostatnio widziałem fajne wykonanie muscle up na... .grubej linie rozpietej miedzy dwoma słupami-bardzo mnie się to podobało...

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-10-03 13:08:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zredukować sobie męża :)

Następny temat

Prośba o pomoc w ułożeniu diety/treningów

WHEY premium