SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Szajby

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1638 Napisanych postów 6707 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 526136
Witam
Na imię mi Rafał. Znajomi zwą mnie Szajba.
Tyle tytułem wstępu.

Wkrótce pojawią się filmiki z prob konkursowych.
Obiecuję że wszystkie będą robione na maksa, bez żadnej ściemy i publikowane będę w dniu wykonania. pozwoli to na bieżąco śledzić postępy i mam nadzieję nada nieco kolorytu temu konkursowi.

Od razu napiszę że nic mnie nie boli, na nic się nie uskarżam jestem twardy, zwarty i gotowy do podjęcia rywalizacji, ze "słabom pciom"

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1910 Napisanych postów 10691 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1098766
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2255 Napisanych postów 8606 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496152
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1638 Napisanych postów 6707 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 526136
Dzięki. Dam z siebie ile mogę
W razie wątpliwości w kwestiach techniki, proszę się nie krępować i jechać po całości
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1098 Napisanych postów 1817 Wiek 243 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78301
Dołączam do kibicowania :)

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-07 15:59:10
1

Take your dreams seriously.

DT nwpassage s.23, s.37, s.54
Podsumowanie pierwszej masy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3701 Napisanych postów 19512 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1061033
_Szajba_
Dzięki. Dam z siebie ile mogę
W razie wątpliwości w kwestiach techniki, proszę się nie krępować i jechać po całości
Zdaje się, że nie zawsze tak było z tym dawaniem?
Muzyka odtwarzana z komputera w pętli (dopiero dzisiaj zauważyłem tę możliwość )?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ojan

Pisz proszę jaśniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3701 Napisanych postów 19512 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1061033
_Szajba_
ojan
Pisz proszę jaśniej
Wydaje mi się, że wycofałeś się w trakcie jakiegoś konkursu (powrót do kraju przodków a potem nawał obowiązków i chwilowa nieobecność na forum).
A co z odpowiedzią na moje pytanie o muzykę?
Jak sobie radzisz gdy następuje dłuższy śpiewany tekst? (jest wtedy przerwa regularności up i down - a moje zdolności rytmiczne są w zaniku )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nawał obowiązków to rownież dawanie z siebie wszystkiego

Jak sobie radzę z przerwami będziesz mógł na filmie obejrzeć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pompki przed rowerem. Dałem z siebie wszystko, a że mało to tylko dlatego że od miesiąca prawie nie pompowałem nic poza oponą w rowerze

5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1910 Napisanych postów 10691 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1098766
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Viki

;