SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmik - martwy ciąg

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Wybacz,że tak długo nie odpowiadałem.Przysiad 235,ława 125-130(zależy jaką cudaczną koszulkę Aneta założy)ciąg 250.Info dla malkontentów,Aneta przysiadła w 2000 roku 200.5 kg,przez 4 lata poprawiła się tylko o 35kg chyba jest to możliwe skoro A.Ś poprawiła się o 47.5 w dwa tygodnie.Ponadto Inzer dał Anecie nowe, dużo lepsze kostiumy a pewnie znawcy trójboju przyznają,że sprzęt może dać ładnych "parę" kilogramów.Ance pomógł bardzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Kawka możesz coś zrobić filmik się nie otwiera

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Mam ten sam problem też nie mogę sciągnąć filmu. Zliczając wszystkie boje wychodzi 605 -610 przy wadze 74kg daje to 580-585 pkt wilksie rewelacyjna forma która do Arnold Classic pewnie jeszcze wzrosnie-gratulacje.

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Filmik sie nie otwiera bo padl server na ktorym jest umieszczony jak wstanie server poinformuje

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam jeszcze tylko że po tych ośmiu powtórzeniach nastąpiła chwila przerwy, a później pękło 230 kg- coś niesamowitego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
mzoe zrob cos kawka zeby kazdy obejrzal bvo ja np nawet nie moge sciagnac brak odpowiedzi od tamtej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
"A słowo ciałem się stało". Zapomniałem, że niunio kiedyś powątpiewał w fakt, że Aneta pociągnęła 220 kg 5 razy (poniżej dokumentacja potwierdzająca jego brak wiary). Dzisiaj tak z nudów Aneta robiła ciągi, a ja przypadkiem miałem aparat i nagrałem filmik. Z wielką łatwością Aneta zaliczyła w ciągu 5 powtórzeń specjalnie dla niunia, a była w stanie zrobić 8 razy. Świadkiem tego wydarzenia był moderator Metrowiec. Teraz czekam na filmik niunia, jak "Paweł Pracownik wyciska 250 3 razy w nowej koszulce The Rage". Aha, Aneta trochę przytyła, ważyła dzisiaj 76 kg. Link poniżej:

http://explosiv.pl/~www_vanhorn/HPIM3727.AVI

Autor "INZER INWESTUJE W STRONGWOMAN I STRONGMAN"
Kawka
Wysłana - 27 maj 2004 23:41

Wyniki osiągnięte przez Anetę na dzisiejszym treningu przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania - Aneta ciężar 220 kg pociągnęła 5 razy w jednej serii (oczywiście bez pasków). Zaznaczam, że próbę wykonała w najluźniejszym kostiumie - rozmiar 32, waga Anety wynosi 75 kg. Różnica pomiędzy kostiumem, który stosowała dotychcas, a Inzerem wynosi conajmniej 10 kg.

niunio1
Wysłana - 28 maj 2004 13:10
przechwałki nagraj to na kamerze zrob film i umieść na internecie.
Wiesz Kawka Pracownik wczoraj wycisna 250x3 w nowej koszulce The rage , ale na zawodch bedzie wyciskał tyle ile mu trzeba, ha ha.

Kawka
Wysłana - 31 maj 2004 08:19
Niunio, rozczarowujesz mnie.Różnica między tym co ja piszę a ty polega na tym, że mogę to w każdej chwili udowodnić.Wiem,że jest to kosmiczny wynik przynajmniej jak na polskie warunki ale Aneta już w 2001 roku miała 220 kg w ciąguAneta zrobi ciągi wg przepisów IPF.Przyjedź ,oceń, a jak się Anecie uda, to ładnie przeproś na forum.

niunio1
Wysłana - 31 maj 2004 09:47
Kawka, a jak sie nie uda to Ty przeprosis i to jeszcze ładniej

niunio1
Wysłana - 31 maj 2004 10:04
Nie dodałem drogi Kawko, że mi wystarczy materiał zamieszczony na necie z datą na filmie jak Aneta robi te ciągi, które podałeś w swoim bałwochwalczym bełkocie.
Wtedy przeprosze ładnie na foruma, a jak czegoś nie udowodniłeś to tego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108


Takie "schaby" są gwarancją dobrego martwego ciągu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BYK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Ja cię nie mogę takim schabem toby ze 3 rodziny nakarmił,

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym znać wasze zdanie na temat..."Czemu chodzisz na siłownię?"

Następny temat

MP juniorów w wyciskaniu

WHEY premium