SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmik - martwy ciąg

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 408 Wiek 2 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6500
No ja tez sie ciesze ze wreszcie zrozumiales ze Bartek jest silniejszy.
Jezeli piszesz ze Aneta jest kobieta, to ja jeszcze dopisze ze nie byla badana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Czasami tracę czas na dykusję z oszołomami,z którymi dyskusja jest jałowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 408 Wiek 2 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6500
Ale to ty zaczoles robic jakies glupie porownania dwoch roznych sportow. Jeszcze raz ci napisze nie da sie porownywac nawet dwoch roznych federacji w trojboju, a co dopiero trojboju i strongman.
Takze nie wiem po co wklejasz w tym dziale jakies filmiki z aneta, masz dzial strongman to sobie tam wklejaj. Tam bedziesz mail wieksze zainteresowanie bo ANETA NIE UPRAWIA TROJOJU TYLKO STRONGMAN(czy stronwoman jezeli jeszcze jest cos takigo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
A skąd chłopcze możesz wiedzieć co Aneta trenuje?Ale powiem ci w sekrecie,że TS, podnoszenie ciężarów i strongwoman.Jakbyś miał troszkę pojęcia i nie był tak negatywnie nastawiony to zauważyłbyś,że ciąg który Aneta wykonuje jest wg przepisów IPF czyli jak najbardziej kwalifikuje się do działu TS.Słyszałem,że twój rekord w mc jest słabszy od rekordu Anety i może dlatego tak cię to boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Może dać czas Tytanow 21 na przygotowanie i zorganizować jego pojedynek z Anetą gdzieś w marcu przed Arnoldem, kat wagowa ta sama , wiek zbliżony,

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Usunięty przez BYK za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 408 Wiek 2 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6500
...
Napisał(a)
Usunięty przez BYK za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Panowie......bez zbytnich emocji

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 408 Wiek 2 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6500
Jakos ostatnio nie widzialem Anety ani w podnoszeniu ciezarow ani w trojboju, ciekawe dlaczego?

Oczywiscie przyjmuje wyzwanie, ale jezeli oboje bedziemy przebadani,
bo przeciez Aneta robi wszystko zgodnie z przepisami IPF, wiec nie bedzie miala nic przeciwko, to jak?
na kiedy sie umawiamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
http://explosiv.pl/~www_vanhorn/HPIM3917.AVI-220kg 6 razy
Filmik dla tytana i dla lifta,no i oczywiście dla niunia ,który od dawna domagał się tego.Nie ma gumek,sędziuje Rafał Twaróg(rekordzista w mc w kat 52kg),było zimno ok 5 stopni, nie było czasu na rozgrzewkę.Kilka minut po tym ciągu Aneta robiła uchwyt herkulesa na 240kg(51 s)i przewracała 300kg oponę,to tak na marginesie i jako usprawiedliwienie,że było tylko 6 powt.Lifcie,myliłeś się te, 1cm gumy przeszkadzały Anecie ,a nie pomagały,przeszkadzały na jakieś 20 kg,a wiem co mówię.
Teraz czekam na filmik niunia, jak Paweł Pracownik wyciska 250kg 3 razy.
Tak mi przykro,że niunio vel paweł P. spalił 200kg na MŚ.
"jakie 5 mm? Ja z tad widze ze one maja 1 cm albo wiecej. Nagrywaj jeszcze raz i nie sciemniaj - to "tytan 21",nagrałem i nie ściemniam:)
"Niezaliczam, lipa jak ch** .
Musicie nagac jeszcze raz bo bylo ciagniete z centymetrowych podstawek."-wedle życzenia szanownego pana
"a to jest 20kg do przodu ,a wiem co mowie!!!he kawka no co ty jaja sobie robisz !!!"-to znawca lift,a WIE co MÓWI,to niby te gumki tyle pomagają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym znać wasze zdanie na temat..."Czemu chodzisz na siłownię?"

Następny temat

MP juniorów w wyciskaniu

WHEY premium