SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fbw zmiana ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

85

Wzrost

192

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

6-7 miesięcy

Uprawiane inne sporty

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3266
Witam.ćwiczę Fbw już 6-7 miesięcy i znudziły mi się te ćwiczenia i tu nasuwa się moje pytanie czy mógł by ktoś zasugerować na jakie ćwiczenia mogę zamienić: Przysiad,Rdl,wiosło,podciąganie a oto moje Fbw:
1. przysiad
2. rdl/klasyczny martwy ciag
3. wyciskanie na lawce poziomej
4. wioslo
5. wyciskanie stojac(military press)
6. podciaganie
7. lydki
8. brzuch
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
dieta redukcyjna i trening na masę...

trening zawsze masz siłowy nic się nie zmienia...tylko dieta i dodatkowy wysiłek.
dieta redukcyjna to siły i masy nie zrobisz tyle albo siła masa albo redukcja rzeźba.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
Witam.ćwiczę Fbw już 6-7 miesięcy

to za długo to jest plan na 6-8 tygodni po tym split push pull lub góra dół z partia 2x tyg poszukaj :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3266
A nie można dalej kontynłować FBW do którego się już przyzwyczailem i pasują mi wszystkie partie na jednej sesji:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
możesz robic co tylko zechcesz ja ci tylko doradzam :)

masa sylwetka = dieta split z sensownym podziałem
fbw - przy dodatkowych sportach - nie zbudujesz na tym sylwetki - a w dodatku po takim okresie jak ćwiczysz (za długo)
powinieneś mieć dzielony na 2 zestawy AB

CO PRZEZ TEN CZAS ZROBIŁEŚ?

podaj ob robocze co było i co jest teraz :

przysiad
martwy
wyciskanie lezac

drazek ile razy??

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3266
Jeśli chodzi ci o serie to 3x12. Są osoby które leca tylko w masę i soby które chca mieć mase i widoczną dobrze definicję więc lepiej robić split 4 dniowy? Jeżeli wyciskanie 30kg martwy 40 przysiad 40. Niewiem co robię źle ale siła wgl nie rośnie; < co moge robić źle robie serie pełne i powoli więc nie wiem czemu jakiś pomysł a jaki trening split mógł byś polecić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
tempo nie koniecznie powoli zawsze jest dobre. stala progresja i zwiększanie ciężaru jeśli chcesz zrobić siłę. do tego dieta i regeneracja jst istotne bardzo.... pisał by i pisał.. rób jak uważasz :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Wg. mnie przy takich wynikach silowych to lepiej jakies fbw 5x5 zamiast splita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3266
Sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3266
napewno musze coś zmienić ale niewiem czy na to 5x5 czy split Jeśli chodzi o regeneracje to jest przerwa po między seriami 1.30 min

Zmieniony przez - Diente w dniu 2012-12-02 15:41:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3266
w8mp250 twoim zdaniem co będzie lepsze split czy fbw 5x5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
napisałem ci co uważam a ty rób jak uważasz ;)

Be the best version of You!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy

Następny temat

FBW ocena.

WHEY premium