SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW na masę, proszę o podpowiedź ws. treningu i diety

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BAMF, to jak tak sobie tutaj pozwole zapytac, skoro juz rozmawiacie o MC.
czym najpierw ciagnie sie ciezar? plecami i dopiero pozniej nogi prostujesz? bo ja nigdy nie moge wylapac tego w filmikach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Dont - idealnie plecy pozostają nieznacznie pochylone (pod stałym kątem) przez większą część ruchu i prostowanie następuje na sam koniec ruchu, z dołu pracujesz nogami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli po chwyceniu sztangi, pracuje najbardziej nogami, zeby podniesc ten ciezar? i dopiero pozniej prostuje plecy i kolana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje BAMF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Absolutnie, żaden trening ukierunkowany na jedną tylko grupę mięśniową. FBW i tylko FBW.

Poza uwagami Bamfa, dodam od siebie:
Weź no załóż porządny ciężar na tą sztangę, bo machasz jak szmatką przy ścieraniu kurzu. To jest trening siłowy, masz swojej siły używać, a nie wachlować otoczenie na podobieństwo wentylatorka

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-02-03 14:25:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3145
Dzięki BAMF, przy okazji pytań Dont, znalazłam odpowiedź na swoje pytania:) Marta, do filmiku wzięłam takie obciążenie jakie miałam pod łapką, czyli 17kg chyba. Wczoraj niestety niezapowiedziane odwiedziny rodzicielki i nie mogłam iść na siłownię. Odrobiłam dziś w domu. Z braku sprzętu trening taki oto:
1. MC - 27kg 3x8
2a. wyciskanie sztangi w skosie - 8x15kg, 8x17kg, 8x17kg
2b. wiosłowanie sztangą w opadzie (zamiast przyciągania wyciągu do brzucha) - 8x17kg, 8x21kg, 8x25kg
3a. wznosy z opadu 3x8
3b. przysiad plie - 3x8 z hantlem 14kg
4. plank - z ledwością minuta

Uwagi do treningu:
1. 27 kg to jest mój maks, Marta, sorry, ale w tym przypadku raczej cudów nie będzie, przynajmniej nie szybko. Większy ciężar ciężko utrzymać mi w dłoniach i czuję się niepewnie technicznie.
2. a i b - fajne ćwiczenia
3. jakiś żart:) nie cierpię tego ćwiczenia..

Zrobiłam też pierwsze pomiary, odnoszę się do nich z dystansem, bo miałam inną miarkę niż za pierwszym razem. Czuję za to, że jakość ciała jest inna, na plus oczywiście.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Talia bez zmian a sporo innych wymiarów do przodu? Super

MOC z Tobą

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3145
Talia to chyba nigdy się nie ruszy, bo to ma w swoim zwyczaju.. Zobaczymy co będzie dalej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Talia to chyba nigdy się nie ruszy, bo to ma w swoim zwyczaju..
nic tylko zazdroscic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory stepper?

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition! Akcja PUPA 2012 :-D

WHEY premium