SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW na masę, proszę o podpowiedź ws. treningu i diety

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3145
dontknow, jaki dokładnie trening? przeleciałam pierwsze strony Twojego dziennika i ostatnie (no i podsumowanie:D - great job, piękna figura) i dużo tam różnych ćwiczeń..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aa, bo u mnie jest duzo wytrzymalosciowek
https://www.sfd.pl/Zabawa_trwa__DZIENNIK_DONTKNOW__podsumowanie_roku_str._100-t749665-s85.html - tu mam spisany caly plan. jakby sie link zrypal, to wejdz na strone 85.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3145
o kur.wa jaki brzuch!! wow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3145
Rzeczywiście dużo wytrzymałościowych ćwiczeń.. respekt. Trening zayebisty, wygląda na dobre wyzwanie, większość ćwiczeń już robiłam, oprócz invert rows. A przysiad bułgarski nie wiedziałam, że jest tym ćwiczeniem, którym jest:) Po prostu, nie wiedziała, że to się tak nazywa. Robiłam je na nogi razem z mc oraz przysiadem plie. Reverse Hyper Extensions robiłam na piłce, ale nie lubiłam tego ćwiczenia, bo uczucie, które mu towarzyszyło nie było "bólem konstruktywnym". Teraz mam jeszcze bardziej namieszane, bo Ty polecasz swój trening (dość zaawansowany), a Saida trening zupełnie dla początkujących. I co teraz?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
invert rows mozna zamienic na sciagnie drazka.

ej, ej, ale jak ci Saida powiedziala, ze masz robic ten dla poczatkujacych, to dlaczego sie zabralas za ukladanie swojego? myslalam, ze jestes na wyzszym stopniu roztrenowania i ze potrzebujesz innego planu. w takim razie korzystaj z tego dla rozpoczynajacych przygode, a potem najwyzej przerzuc sie na 'moj'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3145
Saida napisała, żeby zajrzeć do działu początkujących lejdis. Zajrzałam, ten, który wrzuciłam, jest lekko zmodyfikowanym FBW z tego działu. Mam niewielki staż, ale sztangi i sztangielki miałam już w ręce. Nie chcę wracać do maszyn. Spoko, zostanę przy tym, który wrzuciłam na poprzedniej stronie, ćwicząc trzy razy w tyg naprzemiennie I, II, I:
I
- wyciskanie sztangielek na poziomej
- wyciskanie sztangielek na siedząco
- unoszenie bokiem w górę sztangielek
- francuskie siedząc
- wiosłowanie sztangielką
- MC
- wykroki ze sztangielkami
- uginanie ramion ze sztangielkami
II
- MC
- nogi na suwnicy
- uginanie ramion ze sztangą
- wyciskanie sztangielkami na skośnej
- rozpiętki
- wyciskanie stojąc na barki
- prostowanie ramion na wyciągu

Dzięki dont!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Wstrzymaj się na razie z treningiem, bo ten który podajesz nie trzyma się kupy wg mnie



Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2012-01-14 10:49:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3145
kurcze, dlaczego zły? z tego co wiedziałam o fbw i co poczytałam ostatnio, to trening na wszystkie partie ciała na jednej sesji. Ten, który spisałam jest zresztą oparty na treningu znalezionym z sfd.
I
klatka
- wyciskanie sztangielek na poziomej
barki
- wyciskanie sztangielek na siedząco
- unoszenie bokiem w górę sztangielek
triceps
- francuskie siedząc
plecy
- wiosłowanie sztangielką
- MC
nogi
- wykroki ze sztangielkami
biceps
- uginanie ramion ze sztangielkami
II
plecy
- MC
nogi
- nogi na suwnicy
biceps
- uginanie ramion ze sztangą
barki
- wyciskanie sztangielkami na skośnej
- wyciskanie stojąc na barki
klatka
- rozpiętki
triceps
- prostowanie ramion na wyciągu

pomóżcie plizzz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Jest tu na wszystkie partie, z tym, że takich ćwiczeń jak MC nie robi się w trakcie treningu a na jego początku, zaczynasz od największych partii mięśniowych a kończysz na najmniejszych, poza tym MC angażuje caaałe ciało, nie tylko plecy. Zrób sobie trening AB https://www.sfd.pl/-t585708.html pkt. 13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
super sylwetka - powodzenia!

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory stepper?

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition! Akcja PUPA 2012 :-D

WHEY premium