SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Ulozylem sobie plan FBW nastawiony na redukcje. Prosze o ocene poprawe bledow. To pierwszy plan jaki ukladalem sam wiec prosze o wyrozumialosc ;)
A.
Klatka:
wyciskanie hantli skos 3s.10-15
Barki:
wyciskanie zza glowy siedzac 2s.10-15
Triceps:
prostowanie ramion na wyciagu stojac 2s.10-15
Plecy:
Podciaganie sztangi do brzucha 2s.10-15
Unoszenie tulowia z opadu stojac 2s.10-15
Nogi:
Przysiady ze sztanga z tylu 2s.10-15
Wspiecia na palce ze sztangielkami 2s.10-15
Biceps:
Uginanie ramion ze sztanga 2s.10-15
Brzuch.
B.
Klatka:
Wyciskanie sztangi na lawce prostej 3s 10-15
Barki:
Podciaganie sztangi wzdluz tulowia 2s.10-15
Triceps:
wyciskanie sztangielki oburacz zza glowy 2s.10-15
Plecy:
Sciaganie drazka wyciagu gornego w siadzie szerokim uchwytem (nachwytem) 2s.10-15
Nie wiem jakie dac tutaj cwiczenie
Nogi:
Przysiady ze sztanga z przodu 2s.10-15
Wspiecia na palce ze sztanga 2s.10-15
Biceps:
Uginanie ramion ze sztangielkami stojac (uchwyt "mlotkowy") 2s.10-15
Brzuch.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
tylko nie zapominaj ze po cyklu treningowym(6-8tygodni) powinienes zrobic sobie gdzies tydzien przerwy od treningow zeby sie nie przertenowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
wiek, staz

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
https://www.sfd.pl/Trening_na_spalenie_tluszczu-t428427.html - w tym temacie sa potrzebne informacje o mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponowalbym trening na mase np hst bez podzialu na A i B i na nim robic redukcje:) moze byc taki:
-przysiad/MC
-wyciskanie na klatke na lekkim skosie
-wioslowanie(moze byc tak jak chciales do brzucha)
-wyciskanie na barki (ale sprzed glowy)
-uginanie ramion ze sztanga
-prostowanie ramion na wyciagu

i cwiczenie wykonywac w tej wlasnie kolejnosci

Zmieniony przez - garfieldd w dniu 2008-08-18 22:39:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Moze ktos jeszcze ocenic moj plan i jezeli to konieczne troche go zmodyfikowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoj plan nie jest zly (ja tylko podalem swoja propozycje) ale na pewno musisz zmienic kolejnosc wyonywanych cwiczen:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
w zestawie B do pleców dodaj drążek nachwytem, ogólnie plan ok, tylko szkoda, że bez MC

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Kolejnosc zmienie na ta ktora ty mi proponowales. Czytalem ze cwiczenie " Podciaganie sztangi wzdluz tulowia" powoduje kontuzje. To prawda ? Nie wiem jakie dac drugie cwiczenie na plecy w B. Narazie nie chce na poczatku cwiczyc MC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
każde ćwiczenie wykonywane źle technicznie, bądź ze zbyt dużym ciężarem(chodzi mi o to, że jak ktos przecenia swoje możliwości) prowadzi do kontuzji. ćwicz MC, zaczynaj od małych ciężarów i skup się na technice. Drugie ćw na plecy już podałem

Zmieniony przez - matłoś w dniu 2008-08-19 15:48:50

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec zamiast podciagania sztangi wzdluz tulowia dalbym unoszenie sztangielek na boki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Wielkie dzieki. Zobaczymy co wyjdzie z tego planu w praktyce ;) Mam jeszcze jedno pytanie - jakiej dlugosci powinny przerwy miedzy seriami ? To ze cwicze na rzezbe ma jakies znaczenie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy FBW

Następny temat

Czy mozna cwiczyc na atlasie w wieku 14 lat??

WHEY premium