SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW czy split?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2624
Czy po dziesięciu miesiącach ćwiczeń moge zamieniC fbw na splita,bo mam wrażenie,że od jakiegoś czasu nie mam żadnych efektów stanołem w miejcu.Lepiej się czuje ćwicząc splitem.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 29

Waga: 84

Wzrost: 178

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 9 mies.

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka ,sztanga,sztangielki

Dieta: tak

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: odrzywka białkowa,Kreatyna

każdy dzien to wyzwanie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Przede wszystkim jak masz zastój, ew. czujesz się zmęczony(znużony) to polecam zrobić sobie przerwę minimum 1 tydzień (do 2 tygodni). Przerwa jest wręcz wskazana, nikt nie jest maszyną a odpocząć kiedyś trzeba!!! Jak najbardziej możesz zamienić fbw na split. Nawet jest to konieczne. Ewentualnie możesz zabawić się w HST, chociaż ja nie jestem jego zwolennikiem. Tak na przyszłość nie odrzywka tylko odżywka, i nie stanołem tylko stanąłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21968
Możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2511
Tak split będzie lepszym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2624
Dziękuje wszystkim za pomoc.

każdy dzien to wyzwanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
tusa85

HST to FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
FBW to tak nie do końca HST. https://www.sfd.pl/FBW_vs._HST-t279947.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
standardowo tak a chyba poczatkujacy nie bedzie kombinowal z rozkladaniem treningu HST
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na zmiane z siłownią - czy to ma sens?

Następny temat

FBW i problem z ruszeniem pleców

WHEY premium