SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik ,a masa bez diety przez matke-prosze o pomoc;/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Siwy pozamiatał Tak rosną suchary
Co do autora mógłby coś więcej napisać o sytuacji w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
haha dobre akcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Dietetyczna pierś z kuraka i dietetyczny ryz nie zrobią z ciebie kafara Mielone kotleciki i ziemniaczki ot co!
To jest masa, a nie te wasze dietetyczne papu dla szczypiorów.
Co do założyciela tematu może byś mamie powiedział ze to dla ciebie bardzo ważne? Powinna zrozumieć nie? Ja z moja zaraz do lidla idę Bo wznawiam treningi i by się przydało zakupy zrobić, lodówka pełna a w poniedziałek sprzęt przyjdzie i masa pełna gęba
Co do tematu i wszystkich którzy maja problemy z mamami (a takich jest sporo) RO-ZMA-WIAJ-CIE To jest klucz do sukcesu i ugody.
Siwy TO wszystko na temat dietetycznego kurczaka z ryżem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Panowie trzeba dać rodzicom do przeczytania parę artykułów porozmawiać z nimi na spokojnie powiedzieć im o celach a czesem powiedzieć co byście mogli robić gdybyście nie mieli takiej zajawki. Czy dbanie o siebie jest złe?
Chyba nie.........

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3346
No kurde ale z nia to jest jak grochem o sciane
Lapa mi juz spadla i mi sie cwiczyc odechcialo;/

Nie no starsza sie wkurza,ze jej w kuchni siedze i gada ze takie jedzenie typu ryz i kurczak ktore wpieprzam non-stop jest niezdrowe, a jeszcze mi dowalila, ze w kuchni to rzadzi kobieta

Najgorsze jest tez to ze stary zamiast trzymac moja strone, to *******i, ze co ja odwalam z ta dieta i ze inni normalni ludzie nie maja zadnych diet i ze popadam w jakies fobie

Dlatego juz jestem kompletnie zdemotywowany i prosze Was, poradzcie mi jakies zastepcze odzywki, a pierwszy i ostatni posilek bede mial jak w diecie, a jak sie nie da tak zrobic to koncze chyba z silownia, bo nie mam juz zdrowia ich przekonywac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3346
mi matka dała kare na piersi z kurczaka i ryż bo powiedziała że to jest dietetyczne na odchudzanie itp i od tego nie przytyje.
Siwy SOG

Zmieniony przez - Pater92 w dniu 2010-07-09 18:27:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
Pater92 jeżeli 92 to twój rok urodzenia to jesteś w moim wieku a ja co wakacje i inne przerwy od szkoły pracuje z czego odpalam starszym 300/400 pln i siedzę w kuchni kiedy chce, jeżeli nie pracujesz w wolnych chwilach, siedzisz całe dni w domu i do tego chcesz ich "objadać" to rodzice też na pewno na to patrzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Czasem współczuje nie wyrozumiałych rodziców. pozdrawiam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Ja z moimi mam tak, z nic praktycznie o jedzeniu nie wiedzą, jak gotuje i jem to narzekają że jem za dużo, a jak chcęim wytłumaczyć czemu tak jem to nie chcą słuchać. Ale i tak nadal idędo przodu. Niby błacha sprawa, ale z rodzicami może się to przerodzić w wojnę. Ja w pewnym momencie zacząłem to "olewać", i po prostu gotowałem jak chciałem. Widzę efekty i bd siętego trzymał. Siwy, jeśli masz rodziców którzy mogą Cię wysłuchać to im powiedz wszystko i pokaż efekty :P

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3346
No wlasnie przypal mam, ze rodzice w wakacje siedza w domu, a ja pracy szukam caly czas na wakacje tyle ze za miesiac koncze 18 i trudno jest cokolwiek znalezc.
Kurna jak mi lapa jeszcze spadnie to *******e i ide sie na***ac;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o ryż, nietypowe

Następny temat

Dieta do kompletnej poprawy a potem do oceny ;]

WHEY premium