SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik ,a masa bez diety przez matke-prosze o pomoc;/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Pater92 fajnie to piszesz ale hamuj się ze słownictwem. I rozmawiaj.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Usunięty przez s.m.p.a. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3346
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Stary, w tym sporcie sie nie liczy obw. lapy, pojmij kwintesencje sportu bo takie teksty sa nie na miejscu. Nie rozumiem sytuacji ze mama Ciebie nie puszcza do kuchni, po prostu wbijaj sie i tyle, postaw na swoim ustapi tak czy siak. Rozne sa opcje, pomysl o jakims psychologicznym zagraniu, skoro masz chajs na odzywki to kupuj zarcie i szykuj, jak naszykujesz to mama tobie tego nie wyrzuci sadze ze bardziej sie objawia tutaj lenistwo szykowania jedzenia i sklonnosc zakupienia odzywek.
Kolejna sprawa diety bogate w wartosci odzywcze niekoniecznie musza byc zdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3346
Stary, w tym sporcie sie nie liczy obw. lapy, pojmij kwintesencje sportu bo takie teksty sa nie na miejscu.
To co sie w takim razie liczy, skoro moim celem jest MASA to moim wyznacznikiem jest wlasnie lapa(przeciez na 1kg masy miesniowej ciala przypada ok. 1cm w lapie) i tylko to mnie interesuje.
Zeby nie bylo, cwicze cale cialo oczywiscie.

Nie rozumiem sytuacji ze mama Ciebie nie puszcza do kuchni, po prostu wbijaj sie i tyle, postaw na swoim ustapi tak czy siak
No wiadomo ze nie rozumiesz, bo z moja starsza to nie da sie wygrac, a nawet jak z nia wygrywalem trzymajac diete to sie zle czulem psychicznie bo caly czas byly awantury przez ta diete i w koncu ustapilem bo mialem dosc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
Skorzystaj z rady którą już ktoś napisał. Gotuj wtedy kiedy matki nie ma w kuchni (np kiedy jest w pracy na zakupach czy u fryzjera, gdziekolwiek..), rób większe partie np na 2 dni z góry, jak nie będziesz z nią siedział w kuchni tylko ugotujesz pod jej nieobecność raz a dobrze to nawet nie zauważy, że cokolwiek robisz i zapomni o Twoich dietach. Masz łeb i c*** to kombinuj :)

Foto Portfolio www.foto-graf.isgreat.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
"zle sie czulem psychicznie" albo jestes facet albo wrazliwy facet, ludzie generalnie na to leja czy bedziesz cwiczyl czy nie, czy jadl czy nie, ale napewno chca dla ciebie dobrze, lecz wszystko jest w twoich rekach. Jezeli pytasz o rade to ja dostajesz, koledzy z forum wypisali ze zarcie lepsze od prochow, sposoby na taktyke, najwidoczniej przebrnales i swoje dostales, szykowales sobie jedzonko, ale jezeli nie wytrzymujesz napiecia psychicznego w sytuacji z twoja mama to ja nie wiem jak sobie poradzisz w zyciu! A suplementacja odzywkami wedlug mnie to szkoda chajsu, chociaz bialko WPC wychodzi taniej niz piersi z kurczaka, carbo taniej niz ryz, ale rozchodzi sie o zdrowy rozsadek, o zdrowie, jak walniesz kilka szejkow bialkowych to organizm da ci znac jak to na niego dziala A na kwintesencje musi przybyc troche lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2648
Ja sam nie gotuje chyba że niema starszej w domu i niema kto zrobić żarcia to wtedy a takto to mówie jej co ma mi ugotować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Pater, tak jak smpa i kilku innych napisało, wstań rano , lub kiedy Ci pasuje, ugotuj na cały dzień=Ty masz spokój i Efekty, mama się nie drze. Tak to w życiu jest zawsze coś za coś- Gotujesz i dobrze Ci idzie trening, to ktoś sięwydziera, musisz albo porozmawiać albo postawić zdcydowanie na swoim, to jest życie :]

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Polecam kupić jakiś szybkie urządzenie do przygotowywania mięsa kasze wrzucisz i Ci się ugotuje nawet na 2-3 dni

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3346
Kilaazz jakbys mial klotnie podczas przygotowywania kazdego posilku przez bite 2 miesiace to watpie zebys to wytrzymal;)
No dzieki za wszystkie rady, posklejam je w calosc i cos sie bedzie robic;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o ryż, nietypowe

Następny temat

Dieta do kompletnej poprawy a potem do oceny ;]

WHEY premium