SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny problem z kondycją !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Witajcie. Mam lat 20 . Od 15 lat gram w piłkę nozną. Mam naprawdę talent, technikę i ambicję. Nic mi na drodze nie staje do bycia dobrym pilkarzem procz dziwnego problemu z kondycją. Od 2 lat biegam
na bieżni u siebie w domu po 25 min dziennie. Noi prawda jest taka ze w pewnym tego słowa znaczeniu kondycję mam dobrą lecz nie zupełnie. Potrafię biegać ciagle w stalym tempie nawet przez godzine, ale jak gram w pilke nożną i dostane podanie na wybieg i biegne sprintem to po przebiegnieciu 20 metrow serce mi zaczyna bić jak młot przez 2 minuty ledwo dysze, prawie że jestem w stanie mdlenia. Jest to nie do pomyślenia, nie rozumiem o co w tym chodzi. Czy wie ktos w czym problem moze tkwić ? Czy zna ktoś moze
jakies tabletki na wytrzymalosc na kondycje ? Lub czy ktos zna jakąś strone internetowa gdzie znajduja się doktorzy profesjonalisci i by mogli mi pomóc ?

Zmieniony przez - Kurek007 w dniu 2008-04-04 18:41:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Tabletki to wiesz jak chory jesteś interwały biegaj przez pierwszy miesiąc 2 razy w tygodniu co 2 tygodnie 3 razy , potem zmieniasz już to na 3 razy, biegniesz w terenie sobie dajmy 90 sekund truchtem i 15 sprintem i tak 10 minut potem zwiększasz

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2304
Najlepsze dla piłkarza będzie TRENING INTERWAŁOWY bo przecież podczas meczy biega się interwałem!!

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu"
"""Handball"""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
A powiedz mi czy biegasz interwały??

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
no w pilce noznej sa biegi szarpane bardzo trudne dla kondycji, tak jak koledzy wyzej pisali biegaj interwaly, po pewnym czasie zauwazysz roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Pierwszy raz slysze takie stwierdzenie jak bieg interwalowy. Rozumiem ze jest to bieg np; 100 m sprint i 500 m trucht itd. Nie nigdy tak nie próbowałem. Zobacze czy mam taką opcje do ustawienia predkosci na swojej bierzni ale wątpie. :) Dzieki za podpowiedź moze to coś da :D . A co do tabletek preperatów przed meczowych na wzmocnienie kondycji znacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4237
Tutaj wszystko o interwałach:
https://www.sfd.pl/Trening_Interwa�owy_HIIT_Upgrade-t383862.html

Nawet jeśli nie masz takiej opcji na swojej bieżni to jaki problem zasznurować dobrze buty i ruszyć w teren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Dziekuje wam bardzo za podpowiedzi... Ruszam w teren bo za kilka tygodni rekrutacja do 2 ligi polskiej Znicza Pruszkow :) Może się uda. Przed rekrutacją przydala by sie jakas pigula na kondycje oczywiscie mi nie chodzi o narkotyk tylko tabletki czy co innego ktore podwyzszaja ilosc krwinek czy cos podobnego :D Nie wiem nie znam sie na medycynie :) Ale jak bedziecie cos wiedziec na ten temat napiszcie :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
"Czy zna ktoś moze
jakies tabletki na wytrzymalosc na kondycje ?"
Tussi? ;). Ale zamiast szukać cudownych środków zacznij trenować. Piszesz, że masz ambicję to rozpisz jakiś trening i biegaj te interwałki.

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Tussi :) Brałem ale aby wspomóc sie przy nauce. Pomaga też w kondycji powiadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
tylko trening interwałowy można przeprowadzać max 1 w tygodniu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Raz w tygodniu trening interwalowy ? Czemu ? Ja juz wczoraj i dzis biegalem interwalem o_O
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

akrobatyka poznań

Następny temat

Sztywniak

WHEY premium