SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONDYCJA PILNIE PROSZĘ O POMOC

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
witam pod koniec lipca czekają mnie testy... 100m 1000m i drążek oraz pływanie i mam pytanko jak wypracować jak najlepsza kondycje ale generalnie szybkość?? mam sadło fakt ale już pale.. ale jaki trening robić HIIT?? ile razy w tyg albo co innego stać mnie na dużo tylko sam nie wiem jak konkretnie sie za to zabrać pozdro

koko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2360
do lipca duzo czasu, narazie biegaj 5 x w tygodniu, w tym raz sila biegowa, a reszta zalezy od pogody czy warunkow , jezeli mozesz to biegaj interwaly, jezeli nie to rob dlugie wybiagania, a na wiosne odezwij sie na gg lub zaloz nowy temat to dam ci jakis plan, napisz ile razy sie teraz podciagasz nachwytem prawidlowo, bez bujania z pelnym wyprostem rak to dam ci jakis plan na drazek , a co do plywania to poprostu chodz sobie na basen i plywaj lub jezeli mozesz to zapisz sie do jakiekos klubu. na basen chodz raczej po treningu biegowym lub drazka. warto tez zaopatrzyc sie w jakas multiwitamine, witC i mineraly (wapn-magnez-cynk-potas), zalezy ci na zdrowiu to zacznij pic wode mineralna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
co do wody jestem bardzo wyczulony (problemy z kamicą nerkową) więc min 3 litry czystej wody dziennie to standart.. widze że sie znasz to odezwe sie na gg

koko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ U20 w hokeju

Następny temat

Akrobatyka - Tutoriale

WHEY premium