SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny problem z okularami plywackimi;/ spadaja po skoku na glowke...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam niedlugo egzam z plywania tzn 50 metrow kraulem. Wszystko bylo by ok gdyby nie to ze po skoku do wody okulary automatycznie spadaj mi z glowy... Niestety "nie potrafie" bez nich plywac, gdyz oczy mnie szczypia? jest na to jakas metoda, sa jakies dobre okulary ktore nie spadaja po skoku do wody? Swoje mam za 20 zl kupione w go sporcie... Pozdro i wszelkie rady miole widziane:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 178
jak za mocno.......naciagniesz:]]].........to gumka moze.....peknac;];];]........

MALMSTEN (tradycyjne szwedki-przy dobrym dopasowaniu nie maja prawa spasc......dosc wytrzymale, lecz tradycyjne szwedki nie maja ogumienia;] wiec nie sa zbyt wygodne...szczegolnie na trening...nei da sie w nich wytrzymac 30 min, a co dopiero 2,5H.....)

SPEEDO SPEEDSOCKET-moj faworyt, nie spadaja nawet przy ch**owym dopasowaniu;].....jak plywasz na odkrytym basenie(latem) polecam z soczewka mirror, tzw "lustrzanki"(odbijaja swiatlo sloneczne)

Po te i inne produkty plywackiego swiata zapraszam na www.swimshop.pl  :D:D:D:D:D.......korzystam z tylk otego sklepu, wszystko co mam do plywania zamawiam wlasnie tam.....mysle, ze link sie przyda, by dokonac trafnego wyboru....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
kup sobie nowe drozsze lepsze okulary na swieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
hehe tez mialem kiedys taki problem tylko ze moje okularki byly b dobre:)poprostu musisz skrocic gumke aby mocniej sciskalo i tyle:)pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
musisz skrócić gumke, troche będzie to bolało, ale nie powinny spaść, ponadto popracuj nad techniką skoku bo źle wykonywany skok, również sprzyja spadaniu okularek.


https://www.sfd.pl/forum_139/ - jak jestś fanatykiem futbolu to zapraszam

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2005-12-23 21:54:14

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dopiero ucze sie skakac do wody, tzn narazie z murka skakalem w pozycji polprzysiadu i czesto po prostu byly blachy:) widzialem w go sporcie okulary arena 50zl i speedo 80 zl wydaja sie konkretne, bo moje za 20 zl sa straszne... Zastanawiam sie wlasnie nad tym kupnem tylko czy one mi nie spadna, nawet gdy skok bedzie troche zly technicznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
jak nie skoczysz centralnie na twarz to powinny się utrzymać ... ale musisz i tak zacisnąć gumke.
1

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok tylko mam pytanie w ktore zainwestowac w te areny za 50 zl czy lepiej te za 90 zl speedo? nie wiem czy te speedo to nei bedzie przesada tymbardziej ze jakos nie plywam zawodowo:) Pozdrawiam i dzieki za cierpliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
Ja plywam w speedo juz dlugo(tzn teraz mam przerwe ale plywalem intensywnie dosc dlugi czas) i zadnych klopotow z nimi nie mialem;)polecam speedo, chociaz arena to dobra marka, ale jednak od speedo moim zdaniem odstaje:Pwybor nalezy do Ciebie:)pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
drogie niezawsze znaczy lepsze

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie wiem co tam wszyscy pisali bo nie chce mi sie czytac powiem tyle ze ja tez mam okulary które wcale nie były najtansze ( z tych najdrozszych tez nie ) ale... jak vlad napisał, nie chodzi o cenę, ani o to jak zacisniesz gumkę(choc z ta gumką nalezy wypróbowac bo mozliwe ze faktycznie sa za luźne), chodzi o to ze jak okulaty sa źle wyprofilowane to będą spadać, zawsze nawet jesli skok do wody byl wykonany poprawnie

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2005-12-25 19:16:48

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 932
Ja pływam w speedo i jestem bardziej zadowolony z nich niż z areny. Okularki Areny wydawały mi sie wygodniejsze lecz pojawił mi się na nich jakiś osad czy coś co zmniejszyło mi widoczność, z czasem gumowy pasek też sie porwał i to kilkakrotnie (związywałem go na supeł bo szkoda mi kasy na nowy). Speedo używam już długo, pasek się nie rwie i na dodatek okularki ładnie wyglądają (lustrzanki). Problem był tylko na początku jak mi się woda ciągle nalewała, ale z czasem guma się uformowała do ksztautu twarzy i teraz jest git.

Jak nie pływasz duzo to myślę że nie masz co wydawać tyle kasy na byle okularki, poprostu zawiąż sę gumkę mocniej, ale nie za mocno bo sie porwie, aha i naucz sie skakać na twarz


Zmieniony przez - Pawe w dniu 2005-12-25 19:29:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak cwiczyc nogi nieuzywajac ruchu kolan?

Następny temat

Rekordowy wyskok?

WHEY premium