SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna klatka.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Cześć, mam problem z moją klatką jakie ćwiczenia wykonywać mam do dyspozycji tylko wolne ciężary. Jak wygląda klatka widać na zdjęciu.Z góry dzięki> POZDRO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Jaki staz na silowni? Trzeba budowac sukcesywnie mase miesniowa, bo na tym etapie nie widac zeby odstawala od reszty.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Około roku/półtora zaczynałem z 68kg aktualnie 83kg przez ten czas również muaythai. A klatka w mojej opinii klatka jest mała i dziwna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Wydaje mi sie, ze jestes dosc wysoki, bo waga faktycznie nie jest zbyt niska. Czy zapotrzebowanie kaloryczne na silowni i sztukach walki jest odpowiednio zbilansowane zeby pozwalalo utrzymac nadwyzke kaloryczna?


Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2017-01-13 23:56:21

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
wszystko było git trzymalem okolo 3400-3500kcal mam 185cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Boję się, że jeśli zredukuję nie będzie to dobrze wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23240
przydałoby się zdjęcie jeszcze z tyłu i boku ale podzielam zdania że nie ma co skupiać się na klatce a poprawić całość. Wolne ciężary to wszystko co ci potrzeba, zajrzyj sobie w pierwszy rok treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Nie ma się co czarować, całościowo jesteś dość słabo rozbudowany, a tą wagę w dużej mierze robi pewnie woda.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja również tam żadnej dysproporcji nie widzę.

Dobrze jednak jabyś przypilnował swojeo odżywiania, bo masz duży poziom tkanki tłuszczowej.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Zrzuć ten samar co masz na sobie to zacznie wyglądać dobrze. Też szukałem kosmicznych planów na klatę bo wmawiałem sobie, że mi nie idzie. Ale im bardziej poziom bf spada, tym klata staje się pełniejsza i bardziej wyeksponowana, cud normalnie... Spójrz prawdzie w oczy: zwiększyłeś wagę, ale boczki masz tak grube że można za nie chwycić. Takie coś nie sprzyja sylwetce
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

roarost dłoni

Następny temat

Aeroby czy masowy?

WHEY premium