SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy - Czesiek43 & Wiktorze

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maksym, cykliczne refeedy/cheaty stosujemy w celu napędzenia metabolizmu i odreagowania psychicznego Wiktora. Czasem psychika moze niezle namieszac w drodze po forme ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem za wcześnie, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437

DZIEŃ 31. i 32.
Wczorajszy brak wypiski to wina głównie mojego lenistwa i zaspania, wolę tego nie tłumaczyć pracą domową z biologii, sprawdzianem z wosu i grą w tenisa w Lublinie Munga, ziemniaków było z 0,7kg może 0,6. Na masie to i 800g szło na posiłek Oczywiście trening zrobiony, nowe ćwiczenia i trochę niezgrabnie, szczególnie żuraw. Robiłem pierwszy raz i chyba muszę sobie gdzieś w domu znaleźć lepsze miejsce do robienia tego ćw.


Dzień 2.
Żuraw 6x8
Podciąganie SZEROKI NACHWYT 10/8/8/6/6
Przenoszenie hantli w poprzek ławki 4x8
unoszenie sztangi do brody 4x8
Pompki odwrotne 2x10
Uginanie ramion na modlitewniku 2x10 - pracuję nad modlitewnikiem, ale obawiam się, że będę musiał używać hantli












Chlebek 996kcal














Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2015-06-13 00:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Czy tylko mi nie wyświetlają się filmiki? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Mój błąd, już powinno działać ;)




Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2015-06-13 10:41:18




Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2015-06-13 14:39:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437

DZIEŃ 33.
Ale upał ciężko funkcjonować trochę, ale przynajmniej kable wyłażą Dzisiaj uruchomiłem parowar i wyszło to mi na dobrze, oprócz tego, że zapomniałem, że aby gotować na parze kaszę jaglaną trzeba wziąć ten plastikowy pojemnik i gotowałem kaszę na gazie :D Zaraz poleci spacerek jeszcze na zakończenie dnia
Oczywiście oglądałem meczyk Polski. Brat obstawił na stronie Dominium wynik 3:0 i mógł wygrać pizzę Euforia po golu na 3:0 - gwizdy po następnym. Głupi Lewak zabrał nam pizzę

Makro idealne







Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2015-06-13 20:10:15

Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2015-06-14 08:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. W podciąganiu nie kołysz ciałem do przodu i tyłu, wygląda to tak jak bys był odchylony od drązka podczas podciagania, staraj się pozostac pod nim i jak najwiecej pracy łopatkami.
Nie wykonuj przeprostów, rece niech będą delikatnie ugięte w ostatniej (dolnej) częsci ruchu

2. Podczas przenoszenia hantli ręce powinny byc nieco ugięte i troszke bardziej (w strone nóg) przenoś ten hantel, tak aby miesnie klatki były jak najbardziej dopięte

3. Kolejne cwiczenie sprawdze na innym kompie bo tak mi sie cielo ze g**** widzialem



Kolejny tydzien, tym razem utniemy 100kcal i dalej zgodnie z planem :)


Sylwetka sie znacznie poprawila, duzo bardziej widac miesnie, wszystko idzie na +, oby tak dalej :)


A ja dodam jeszcze od siebie, taka informacja dotycząca mnie...
Pozowlicie ze wypowiem skromne dwa słowa o mojej obecnej sytuacji, nad którą, ciezko pracowałem ostatnim tygodniem - półtora:


k***A ZDAŁEM!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Gratulacje Czesiek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437

DZIEŃ 34.
Kolejny gorący dzień, poopalałbym się, ale nie mogę nadużywać słońca (rada od dermatologa). Lecę o 16 na próby generalne, jutro wystawiamy sztuki! Zapraszam Cały dzień w stylu XVIII wieku.
Pierwszy raz jadłem jajecznicę z kurakiem i całkiem całkiem, dała radę Chociaż z polędwicą łososiową smażoną jest najlepsza jak dotąd. BTW. jak macie jakieś super pomysły na twaróg to piszcie Ogarnę pudding od Grekara (pozdrawiam). Nie zapominam również o pcksach i też zmajstruję jakiegoś niedługo

Dzień 3.
Przysiady ze sztangą z przodu 3x8
Martwy na prostych nogach 3x8
Wiosłowanie półsztangą 5x8 - tu było trochę śmiesznie, ale dało radę
wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej 4x8 - zamieniłem na sztangę, bo na hantli mi się ciężar nie mieści
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 2x8
Ugnanie hantli z supinacją nadgarstka 2x10
prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 2x10

















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik konkursowy - andreen & Ozzy

Następny temat

Dziennik konkursowy - Maid & Popuri - Ostra jazda bez trzymanki

WHEY premium