SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dział Zdrowie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Czy ktoś tam sprawdza merytorycznie posty? Bo Wszedłem w 3 wątki gdzie rad udzielił specjalista Jarzyn i za co najmiej jeden już powinien mieć bana albo zakaz udzielania rad.
Radzenie dziewczynie tramal przy miesiaczkę jest lekko mówiąc przegięciem już nie mówię o takich kwiatkach jak kazanie szukania grupy krwi w akcie urodzenia
A wszedłem raptem w 3 wątki!!! Boję się wchodzić dalej

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Jarzyn to twardziel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Flex tu nie chodzi o to że jest klaunem, bo może marzył od małego o takiej roli, chodzi o to, że jego rady są szkodliwe, a to poważny dział a nie Spam post.

Zmieniony przez - djfafa w dniu 2009-10-26 12:53:42

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
nie kabluj kablu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
no nieeeeeeeeeee znowu oooon !!!! a slyszalem ze mial miec dozywotnio bana na kazde konto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja tam w lekach nie siedze,ale z tego co wiem to tramal jest na recepte...
a nie sądze by każdy miał dostęp do recept

no chyba ze o czymś nie wiem...

PS: Gdzie ten temat z aktem urodzenia,bo rzadko wpadam do "zdrowia"?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-10-27 07:57:12

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
https://www.sfd.pl/Nadmiar_witaminy_B_problem-t540189.html

Odnośnie wpadania do zdrowia, też przestane, modzi nie robią nic aby najsłabszy dział na sfd nie był jeszcze słabszy. Rady takiego Jarzyna nie są smieszne są szkodliwe, ale widocznie chłopaki uważają, że jest ok., więc nie moja brożka.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
z tego co mi wiadomo kolega miał zakaz wypowiadania się w dziale zdrowie

odnosnie samego działu - nie siedzę tam, ale ostatnio nadawałem nowego bolda, specjaliście od wszelkiego rodzaju kontuzji na prosbe krzykacza, także byłem pewny iż w dziale wszystko gra

wieczorem bede mial czas przyjrzec sie bliżej sprawie i ewentualnie cos wiecej napisac

Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-10-27 10:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Banan Piotr Zemł to świetny fachowiec i oczywiście co do jego kompetencji nie mam najmniejszych wątrpliwości a nadanie mu bolda uważam, za bardzo dobry krok. Ale Piotr wypowiada się na temat kontuzji, a jeszcze są inne pytania na które odpowiedzi są nie tylko nie trafione ale wręcz szkodliwe jak choćby wspomniane przeze mnie polecanie Tramalu przy bólach miesiączkowych czy pisanie że przy zapaleniu zatok nie ma konieczności stosowania antybiotykoterapii tylko polecanie jakiś maści, już nie wspomne polecanie chromu przy problemach z układem krwionosnym. Niestety ale ja jestem laikiem i wychwytuje takie "kwiatki" a co dpiero jak ktoś madrzejszy poczytał by rady Jarzyna.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
djfafa ciężko znaleźć porządnego fachowca po CM lub studiującego który by siedział na sfd był swego czasu sniv ale słuch po nim zaginął. A jarzyna to mędrzec przewyższający harego z tybetu zero wykształcenia medycznego nawet powierzchownego a rozumy pozjadał proponuje dać mu banabo już był proszony żeby sie nie wypowiadał a nie posłuchał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
Jarzyny nie ma 3ci dzien,
ma bana ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zbanowane konto bujak16 do DUDEK

Następny temat

Znawca.

WHEY premium