SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Xpand >>> nowa formuła <<<

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210658

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Xpand to wymiatacz, zjadłem 2 opakowania, siła i wytrzymałość idzie nieprawdopodobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
co powiecie na xpand + CrEster Biogenixa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 857
Bardzo dobry stack w moim odczuciu. Trening lepiej przebiegał i sił więcej było. Smak CHERRY LIMEADE miał niestety okropny zapach ale po zmieszaniu już mi to nie przeszkadzało. Miło wspominam pierwszą porcję jak żyły na przedramionach stanęły mi dęba, nawet się lekko przestraszyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 946
zamierzam kupic tego x-panda i co sadzicie o takim dawkowaniu dni treningowe:rano po przebudzeniu jedan porcja,przed treningiem jedna i po treningu druga porcaj a w dni nietreningowe jedna rano i po poludniu druga?oplaca sie brac samego x-panda czy z czyms polaczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Właśnie biorę drugi tydzień tego Xpanda i póki co jestem zadowolony, mięśnie stały sie jakby bardziej napompowane i siła idzie bardzo do góry co trening zakładam coraz więcej:) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
star123 : W treningowe bierz po przebudzeniu i przed treningiem, nie ma potrzeby brania Xpanda po treningu, a jeśli chodzi o to z czym połączyć to zależy jakie chcesz efekty osiągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
Czy dawkowanie może wyglądać tak?
DT:
rano: 10gram-Xpand + 5 gram mono krety
przed treningiem : Xpand Energized miarka czyli 20gram
po treningu : 10gram-Xpand + 5 gram mono
DNT
rano 10 gram xpand + 5 gram mono
po południu 10 gram xpand + 5 gram mono

Co o tym sądzicie? Dobrze? Jak coś to proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam

Take them everything, give them nothing!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5923
Przechodze z Cytonox + Cytocell + Mono na Cytocell + Xpand + Mono
XPanda będę walił tylko przed treningiem, mam nadzieje, że 2-3 dawki mnie ruszą.
Zdam relacje jak skończe puche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 757
biorę xpanda na czczo i xpanda energized przed treningiem i powiedzmy że spodziewałem sie czegos lepszego.. niby działa na mnie.. jak wezme na czczo nie chce mi sie tak spać hehe a jak przed treningiem to tak jakby bardziej miesnie mi karało ale pompy za bardzo nie ma jakiejś niewiarygodnej moze jak bede brał dłuzej to coś lepiej poczuje bo ogólnie jak brałem inne staki i dopalacze typu wtf pump i size on lepiej czułem pompe na treningu

Weź wdech siła zaczyna się tam gdzie kończy strach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12650
mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - NOV

Następny temat

Dymatize - Xpand Caplets

WHEY premium